-->

Klasa „B”: Sparta Nowa Wieś mistrzem jesieni gr. I. W grupie II jeszcze dwie kolejki.

Udostępnij :
15426-Klasa_B_w_niedziele_dokonczenie_trzeciej_kolejki

W grupie I Klasy „B” do rozegrania zostały dwa spotkania (zaległe) z pierwszej kolejki. Niezależnie od rezultatów tych spotkań, mistrzem jesieni w rozgrywkach gr. I została Sparta Nowa Wieś, która nie przegrała żadnego z 9 spotkań. W sześciu meczach schodziła z boiska jako zwycięzca, a tylko 3 spotkania zremisowała. Zobacz tabelę i zestaw par dwóch […]

W grupie I Klasy „B” do rozegrania zostały dwa spotkania (zaległe) z pierwszej kolejki. Niezależnie od rezultatów tych spotkań, mistrzem jesieni w rozgrywkach gr. I została Sparta Nowa Wieś, która nie przegrała żadnego z 9 spotkań. W sześciu meczach schodziła z boiska jako zwycięzca, a tylko 3 spotkania zremisowała.

Zobacz tabelę i zestaw par dwóch zaległych spotkań w grupie I Klasy „B”

Niedzielne mecze w grupie drugiej zapowiadają się bardzo ciekawie. Chociaż do zakończenia rundy jesiennej zostały ostatnie 2 kolejki, to jak do tej pory nie poznaliśmy jeszcze mistrza jesieni.

Mecz na szczycie pomiędzy Małą Panew Cynków, która zajmuje obecnie pierwsze miejsce z 21 punktami a zajmującymi 2 miejsce KS Kotowicami to hit niedzielnych spotkań. 

Wszystkie mecze zaplanowano na godzinę 13:00

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę Klasy „B” gr. II
REKLAMA