-->

Komunikat Śląskiego Związku Piłki Nożnej dotyczący konsultacji Reprezentacji Śląskiego ZPN U12.

Udostępnij :

Świadomi powagi sytuacji związanej z koronawirusem oraz w trosce o zdrowie zawodników, według wytycznych Ministerswa Sportu oraz Ministerstwa Edukacji Śląski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z trenerami Reprezentacji Śl. ZPN U12 informuje o odwołaniu konsultacji w dn. 18.03.2020. Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników, trenerów i osób zaangażowanych w konsultację Śląski ZPN podjął decyzję o […]

Świadomi powagi sytuacji związanej z koronawirusem oraz w trosce o zdrowie zawodników, według wytycznych Ministerswa Sportu oraz Ministerstwa Edukacji Śląski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z trenerami Reprezentacji Śl. ZPN U12 informuje o odwołaniu konsultacji w dn. 18.03.2020.

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników, trenerów i osób zaangażowanych w konsultację Śląski ZPN podjął decyzję o odwołaniu konsultacji. Nowy termin konsultacji zostanie ustalony z trenerami, gdy minie zagrożenie.

W związku z liczbą zachorowań Śląski ZPN podjął działania profilaktyczne, aby zmniejszyć ryzyko zagrożenia. Zdrowie młodych zawodników jest dla nas priorytetem.

Komunikat dotyczący nowego terminu konsultacji Reprezentacji Śl. ZPN U12 będzie dostępny na stronie związku oraz zostanie przesłany do zainteresowanych klubów.  

Źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej / slzpn.katowice.pl

Autor: Śląski Związek Piłki Nożnej

REKLAMA