REKLAMA
REKLAMA

Konopiska CUP 2020

Udostępnij :
13d2dd26311f23d3ee5c417785d32d17c52484

Cykl turniejów Konopiska CUP 2020 pod Patronatem Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka dobiegł końca. Czas więc na małe podsumowanie. Od początku lutego w hali w Konopiskach mieliśmy możliwość gościć wiele drużyn z całego województwa i nie tylko. Przyjechały do nas zespoły z takich miejscowości jak Zabrze, Piekary Śląskie, Kraków czy Radomsko, ale również z wielu […]

Cykl turniejów Konopiska CUP 2020 pod Patronatem Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka dobiegł końca. Czas więc na małe podsumowanie.

Od początku lutego w hali w Konopiskach mieliśmy możliwość gościć wiele drużyn z całego województwa i nie tylko. Przyjechały do nas zespoły z takich miejscowości jak Zabrze, Piekary Śląskie, Kraków czy Radomsko, ale również z wielu okolicznych miasteczek. W sześciu turniejach Konopiska CUP 2020 wzięło udział prawie 400 dzieci i młodzieży w przedziale wieku 7-15 lat! Było to dla klubu naprawdę duże przedsięwzięcie.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość i zobacz zdjęcia na stronie LOTU Konopiska

Już 1 lutego pierwsi zaprezentowali się chłopaki z roczników 2011 i młodszych. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Do rywalizacji przystąpiły Lot I Konopiska, Lot II Konopiska prowadzone przez Trenera Patryka Czyża, Stradom Częstochowa, Victoria Częstochowa, Sokół Wręczyca, Znicz Kłobuck, Płomień Czarny Las oraz Lotnik Kościelec. Najbardziej dramatyczny był półfinał pomiędzy Lotem Konopiska, a Victorią Częstochowa, która w końcówce spotkania zdobyła zwycięskiego gola.

W finale Victoria nie dała szans Zniczowi Kłobuck wygrywając 3:0. W całym turnieju nie brakowało wielu pięknych akcji i goli, wypełnione trybuny kipiały emocjami, a każdy z zawodników zakończył rywalizację z uśmiechem na twarzy co nas jako organizatorów najbardziej cieszy.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość i zobacz zdjęcia na stronie LOTU Konopiska

Źródło: Lot Konopiska

REKLAMA