KS Złoty Potok wygrywa baraż i utrzymuje się w Klasie A!

65254728_1421794547963109_2984027068330672128_o

KS Złoty Potok po rzutach karnych zapewnił sobie utrzymanie w Klasie A / foto: facebook.com/KS-Złoty-Potok

W Niedzielę 23 czerwca 2019r. o godzinie 17:30 w Kamyku doszło do spotkania barażowego, którego stawką było utrzymanie w Klasie „A”.  Mecz grały dwa zespoły, które w swoich grupach zajęły 12 lokaty. Z pierwszej grupy była to drużyna Alkas Aleksandria, natomiast z grupy drugiej KS Złoty Potok. Do przerwy kibice zgromadzeni na obiekcie Pogoni w […]

W Niedzielę 23 czerwca 2019r. o godzinie 17:30 w Kamyku doszło do spotkania barażowego, którego stawką było utrzymanie w Klasie „A”.

Mecz grały dwa zespoły, które w swoich grupach zajęły 12 lokaty. Z pierwszej grupy była to drużyna Alkas Aleksandria, natomiast z grupy drugiej KS Złoty Potok.

Do przerwy kibice zgromadzeni na obiekcie Pogoni w Kamyku nie zobaczyli goli. W drugiej części spotkania padły dwie bramki – po jednej dla każdej z drużyn. Dla gospodarzy z Aleksandrii trafił Marcin Matławski, natomiast dla gości Damian Partyka.

Potrzebna więc była dogrywka, która również nie przyniosła ostatecznego rozstrzygnięcia. Drużyny dołożyły po jednym golu w dogrywce (dla Aleksandrii – Janusz Bryła, dla KS-u – Sebastian Kurpiewski) i potrzebna była seria rzutów z punktu karnego.

W niej lepsza okazała się drużyna ze Złotego Potoku, która wykorzystała trzy jedenastki, dzięki czemu zapewniła sobie utrzymanie w Klasie A.

Alkas Aleksandria – KS Złoty Potok 1:1 (d. 2:2, rz.k. 2:3)

Źródło: własne / facebook.com