-->

Kto awansuje do „okręgówki”?

Udostępnij :
MG_1173

Chociaż do zakończenia rozgrywek w częstochowskich Klasach „A” pozostało jeszcze pięć kolejek, nadal kilka drużyn walczy o wygranie swojej grupy i awans do Klasy Okręgowej. W grupie pierwszej teoretycznie jeszcze szósta w tabeli Oksza Łobodno ma szanse na awans. Praktycznie walka o promocję wyżej zapewne stoczy się pomiędzy pierwszą trójką – Lotem Konopiska, Ajaksem Częstochowa […]

Chociaż do zakończenia rozgrywek w częstochowskich Klasach „A” pozostało jeszcze pięć kolejek, nadal kilka drużyn walczy o wygranie swojej grupy i awans do Klasy Okręgowej.

W grupie pierwszej teoretycznie jeszcze szósta w tabeli Oksza Łobodno ma szanse na awans. Praktycznie walka o promocję wyżej zapewne stoczy się pomiędzy pierwszą trójką – Lotem Konopiska, Ajaksem Częstochowa i Płomieniem Czarny Las.

Warto wspomnieć, że w ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć, że w piłce wszystko jest możliwe (mecze Ligi Mistrzów), dlatego Grom Cykarzew, Victoria i Oksza pomimo sporej straty punktowej do lidera, nadal mogą wierzyć w awans.

Zobacz zestaw par i tabelę grupy I

W grupie drugiej do rozegrania również zostało 5 kolejek, ale tutaj możemy już tylko obserwować, która z dwóch drużyn – Czarni Starcza lub Unia Rędziny straci punkty, co wykorzysta rywal w walce o awans.

W tej grupie na pewno emocji nie zabraknie

Zobacz zestaw par i tabelę grupy II
REKLAMA