REKLAMA
REKLAMA

Macron nowym sponsorem technicznym Rakowa

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Piłkarze Rakowa Częstochowa w sezonie 2020/2021 będą występować w strojach nowego sponsora technicznego, którym została firma Macron. Macron to wiodące na rynku producentów odzieży sportowej przedsiębiorstwo, które powstało w 1971 roku. Siedziba marki znajduje się w północnych Włoszech niedaleko Bolonii – w miejscowości Crespellano. Jako producent strojów dla drużyn piłkarskich Macron dał […]

Raków Częstochowa :

Piłkarze Rakowa Częstochowa w sezonie 2020/2021 będą występować w strojach nowego sponsora technicznego, którym została firma Macron.

Macron to wiodące na rynku producentów odzieży sportowej przedsiębiorstwo, które powstało w 1971 roku. Siedziba marki znajduje się w północnych Włoszech niedaleko Bolonii – w miejscowości Crespellano. Jako producent strojów dla drużyn piłkarskich Macron dał się poznać w 2001 roku, podpisując umowę z lokalnym klubem Bologna FC, by cztery lata później rozszerzyć swoją działalność na zagraniczne rynki. Obecnie na długiej liście podmiotów, z którymi współpracuje w charakterze dostawcy sprzętu sportowego, znaleźć można przedstawicieli związków piłkarskich czy klubów z wielu krajów i najmocniejszych lig piłkarskich w Europie takich, jak m.in.: Lech Poznań, Wisła Kraków, Hellas Verona, SS Lazio, Udinese Calcio, Club Brugge, Hannover 96, Deportivo de La Coruña, Real Sociedad, Sporting Lizbona, Nottingham Forest, Stoke City, AJ Auxerre, FC Nantes czy OGC Nice. Macron jest również Oficjalnym Partnerem UEFA i dostawcą strojów dla sędziów nadzorujących mecze w ramach wszystkich rozgrywek prowadzonych pod egidą tej organizacji.

Do grona partnerów włoskiej firmy po rocznej przerwie wraca Raków. 

– Sponsorowanie klubu, który w przyszłym roku będzie obchodził swoje stulecie to dla nas niezwykle ekscytująca wizja. Jestem przekonany, że ostatnie wyniki Rakowa, a także współpraca z młodym i utalentowanym zespołem, który na co dzień tworzy ten Klub, pozwoli nam stworzyć wiele ciekawych projektów, które zadowolą kibiców – powiedział Gianluca Pacanello, CEO firmy Macron. 

– Mamy dobre wspomnienia ze współpracy z firmą Macron i cieszymy się, że ta włoska firma ponownie została sponsorem technicznym Rakowa. Nasza współpraca z tą marką na szczeblu centralnym trwa najdłużej ze wszystkich Klubów w Polsce. Sprzęt, w którym będą występować nasi piłkarze, a także młodzi adepci futbolu szkolący się w Akademii Rakowa, charakteryzuje się jakością i komfortem użytkowania. Jestem pewien, że także nasi kibice znajdą coś dla siebie w kolekcji, która już wkrótce trafi do sprzedaży. W najbliższym czasie zaprezentujemy nowe stroje meczowe, w których już wkrótce występować będą nasi piłkarze – dodał Wojciech Cygan, prezes Rakowa. 

Witamy w Rakowie, benvenuto Macron!

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA