Marcel Żurek nowym piłkarzem Rakowa!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Nowym zawodnikiem Czerwono-Niebieskich został Marcel Żurek, 17-letni boczny pomocnik. Jego kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku. Marcel Żurek urodził się 18 stycznia 2003 roku. Gra na pozycji prawego pomocnika. Jest wychowankiem UKS-u SMS-u Łódź. Potem przeszedł do Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin.   Żurek jest także młodzieżowym reprezentantem Polski z występami […]

Raków Częstochowa :

Nowym zawodnikiem Czerwono-Niebieskich został Marcel Żurek, 17-letni boczny pomocnik. Jego kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Marcel Żurek urodził się 18 stycznia 2003 roku. Gra na pozycji prawego pomocnika. Jest wychowankiem UKS-u SMS-u Łódź. Potem przeszedł do Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin.

Żurek jest także młodzieżowym reprezentantem Polski z występami w kadrach U15, U16 oraz U17.

– Marcel jest młodym zawodnikiem, który wpisuje się w długoterminową strategię klubu. Jego profil odpowiada naszym potrzebom dotyczącym zawodnika grającego na pozycji wahadłowego. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie rozwinąć jego potencjał, żeby w przyszłości stał się ważną częścią naszej drużyny – powiedział Paweł Tomczyk, dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa.

Marcel, witamy #WRAKOWIE!

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa