REKLAMA
REKLAMA

Michaś/Nobilito mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej!

Udostępnij :
Michaś/Nobilito czwarty rok z rzędu zdobył mistrzostwo Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie.

W ostatnim pojedynku rundy rewanżowej pewny już mistrzostwa Michaś zmierzył się z Jagiellończykami, którzy walczyli jeszcze o drugie miejsce w klasyfikacji. Wszystkiemu z boku przypatrywali się zawodnicy Exact Systems Klub 54 Jędryka, którzy pewni byli już medalowej pozycji ale o kolorze ich medalu zadecydować miał właśnie ostatni pojedynek rozgrywek.

Aby zdobyć srebrne medale Jagiellończycy musieli pokonać Michasia. Każdy inny wynik oznaczał srebro dla Klubu 54 a brąz dla „Jagiellonów”. Ostatni mecz sezonu zadecydować miał również o tytule Króla Strzelców. Jagiellończycy dwukrotnie prowadzili w spotkaniu jednak Michaś za każdym razem doprowadzał do wyrównania i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Oznaczało to, że z wicemistrzostwa w rozgrywkach mogli cieszyć się zawodnicy Klubu 54 a Jagiellończycy sezon zakończyli na trzeciej pozycji.

Bezpośrednio po meczu Michasia/Nobilito z Jagiellończykami odbyła się ceremonia wręczenia pucharów i medali najlepszym drużynom ALPN sezonu 2021/2022. Trzy czołowe drużyny otrzymały z rąk Marcina Świtały – p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Technicznych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie pamiątkowe puchary i okolicznościowe medale. Statuetki dla najlepszych strzelców sezonu trafiły do Artura Szymczyka z Michasia i Grzegorza Nowaka z Jagiellończyków.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek dziękujemy za kolejny sezon, który po dwóch latach przerwy udało się w końcu w pełni rozegrać.

Foto: MOSiR.pl

Źródło : Marcin Mazik / MOSiR.pl

REKLAMA