„Nie będziemy się bali żadnej drużyny” – Marcin Stromecki po meczu z Miedzią – VIDEO

Skra Częstochowa : Przed meczem wiele osób podział punktów na terenie lidera z pewnością wzięłoby w ciemno, po spotkaniu można stwierdzić, że Skra była w stanie toczyć z Miedzią wyrównany bój zakończony sprawiedliwym remisem 1:1. Bramkę na wagę remisu dała nam w 56. minucie Marcin Stromecki, który przed sezonem dołączył do nas z Górnika Łęczna. […]

Skra Częstochowa :

Przed meczem wiele osób podział punktów na terenie lidera z pewnością wzięłoby w ciemno, po spotkaniu można stwierdzić, że Skra była w stanie toczyć z Miedzią wyrównany bój zakończony sprawiedliwym remisem 1:1. Bramkę na wagę remisu dała nam w 56. minucie Marcin Stromecki, który przed sezonem dołączył do nas z Górnika Łęczna. Jak padła bramka? […]

Artykuł „Nie będziemy się bali żadnej drużyny” – Marcin Stromecki po meczu z Miedzią – VIDEO pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek