Nieprawdopodobna seria Znicza przerwana! Miłosz Socha Show

MG_3966

Trzy gole Miłosza Sochy (w granatowym stroju) przerwały znakomitą serię Znicza Kłobuck bez porażki! / foto: astar.czest.pl

W sobotę 18 maja 2019r. została rozegrana 30 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Do największej sensacji doszło w Częstochowie, gdzie ostatni w tabeli Orzeł Kiedrzyn wygrał z liderem tabeli – Zniczem Kłobuck. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w obecnym i poprzednim sezonie Znicz nie przegrał żadnego spotkania, a tu nagle […]

W sobotę 18 maja 2019r. została rozegrana 30 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”.

Do największej sensacji doszło w Częstochowie, gdzie ostatni w tabeli Orzeł Kiedrzyn wygrał z liderem tabeli – Zniczem Kłobuck. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w obecnym i poprzednim sezonie Znicz nie przegrał żadnego spotkania, a tu nagle z ostatnią drużyną przegrał 3:0 po trzech golach Miłosza Sochy!

W Kamyku Pogoń podzieliła się punktami z Piastem Przyrów. Gola dla gospodarzy zdobył Filip Ziomek, a dla gości strzelił Karol Hasikowski.

Zobacz wszystkie wyniki 30 kolejki oraz aktualną tabelę Okręgówki

W Kamieńskich Młynach Warta rozgromiła imienniczkę ze Mstowa aż 6:0. Dwa gole strzelił Karol Klyta, a po jednym trafieniu dołożyli Sebastian Dudek, Damian Daniel, Michał Zych oraz Sebastian Brzozowski.

Liswarta Krzepice wygrała z Olimpią Huta Stara 4:0. Pierwszy gol w meczu należał do zawodnika Olimpii, który zaliczył trafienie samobójcze. Później na listę strzelców wpisali się Jakub Krakowiak, Tomasz Wojtal oraz Mateusz Mońka.

Orzeł Psary/Babienica przegrał ze Stradomiem 0:1, a jedynego gola w meczu zdobył dla drużyny z Sabinowskiej Rafał Skwarczyński.

W Woźnikach MLKS przegrał z Gminą Kłomnice 1:2. Gola dla gospodarzy zdobył juz w 8 minucie Filip Jaworski. Do wyrównania doprowadził w 58 minucie Andrzej Karmazin. Gdy wszyscy myśleli już, że drużyny podzielą się punktami, to ponownie na listę strzelców wpisał się Andrzej Karmazin i to goście mogli cieszyć się po meczu z kompletu punktów.

Lotnik Kościelec wygrał ze Spartą Lubliniec 3:2. Wynik spotkania otworzył tuż przed przerwą Damian Gadecki. W 67 minucie do wyrównania doprowadził Krzysztof Małolepszy, a pięć minut później dołożył drugie trafienie i to gospodarze zaczęli prowadzić w meczu. Długo się jednak nie cieszyli, gdyż w 67 minucie ponownie był remis po golu Damiana Kosińskiego. Zwycięskiego gola zdobył w 90 minucie Adrian Bodanka i dzięki temu gospodarze dopisują do swojego konta trzy punkty.

Unia Kalety przegrała z KS-em Panki 0:1. Jedynego gola w meczu zdobył Tomasz Pasieka.

W derbowym pojedynku Amator Golce musiał uznać wyższość Olimpii Truskolasy, która wygrała 2:6. Dla gospodarzy strzelali Michał Wróblewski oraz Denys Dushkin, a dla gości Marcin Zalewski, Cezary Tomziński, Oskar Bogus oraz 3x Dawid Wojtyra.

Źródło: własne / laczynaspilka.pl