„Planowałem, że wejdę i strzelę bramkę” – rozmowa z Damianem Warneckim – VIDEO

Skra Częstochowa : Damian Warnecki pojawił się na boisku w Chojnicach w 79. minucie, a w doliczonym czasie gry mógł się cieszyć z gola na 3:1 i ustanowienia wyniku meczu Skry z Chojniczanką. Błąd defensywy gospodarzy wykorzystał niczym rasowy snajper. Po meczu przyznał, że przy takich wynikach drużyny nie da się uciec od tematu awansu, […]

Skra Częstochowa :

Damian Warnecki pojawił się na boisku w Chojnicach w 79. minucie, a w doliczonym czasie gry mógł się cieszyć z gola na 3:1 i ustanowienia wyniku meczu Skry z Chojniczanką. Błąd defensywy gospodarzy wykorzystał niczym rasowy snajper. Po meczu przyznał, że przy takich wynikach drużyny nie da się uciec od tematu awansu, ale wszyscy zachowują […]

Artykuł „Planowałem, że wejdę i strzelę bramkę” – rozmowa z Damianem Warneckim – VIDEO pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek