REKLAMA
REKLAMA

Przedostatni raz Raków zagra u siebie w Fortuna 1 Lidze!

Udostępnij :
IMG_7254

W meczu 32 kolejki Fortuna 1 Ligi częstochowski Raków zmierzy się z GKS-em Tychy. Spotkanie zaplanowano na sobotę 4 maja na godzinę 19:00. Choć Raków przypieczętował już awans do LOTTO Ekstraklasy, to jego zawodnicy zamierzają walczyć o ligowe punkty do końcowego gwizdka w każdym kolejnym spotkaniu – Będziemy chcieli pokazać w ostatnich meczach naszą dominację nad […]

W meczu 32 kolejki Fortuna 1 Ligi częstochowski Raków zmierzy się z GKS-em Tychy. Spotkanie zaplanowano na sobotę 4 maja na godzinę 19:00.

Choć Raków przypieczętował już awans do LOTTO Ekstraklasy, to jego zawodnicy zamierzają walczyć o ligowe punkty do końcowego gwizdka w każdym kolejnym spotkaniu

– Będziemy chcieli pokazać w ostatnich meczach naszą dominację nad resztą ligi – mówił Rafał Figiel.

Celem Rakowa jest oczywiście zakończenie sezonu na 1 miejscu i aby to się spełniło w 3 ostatnich meczach Czerwono-Niebiescy muszą zdobyć co najmniej 4 punkty, chyba że ŁKS zaliczy w którymś swoim spotkaniu potknięcie.

Po 31 kolejkach Raków jest zdecydowanym liderem tabeli z 68 punktami na koncie. Częstochowianie mają już zapewniony awans do Lotto Ekstraklasy. Piątą lokatę z 46 oczkami zajmuje GKS Tychy.

Kurs na zwycięstwo Rakowa wynosi 1.50, na remis 4.00, a zwycięstwo gości 6.31

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:00.

Zobacz zestaw par 32 kolejki Fortuna 1 Ligi

Źródło: własne / 90minut.pl

REKLAMA