-->

[QUIZ] Jak dobrze znasz Przepisy gry w piłkę nożną? #2

Udostępnij :

Cotygodniowy QUIZ piłkarski ! Kolejna środa i kolejna porcja 5 pytań z Przepisów Gry w piłkę nożną. Zapraszamy do zabawy. Po zakończonym quizie koniecznie udostępnijcie swoje wyniki! Do dzieła !

Cotygodniowy QUIZ piłkarski !

Kolejna środa i kolejna porcja 5 pytań z Przepisów Gry w piłkę nożną. Zapraszamy do zabawy.

Po zakończonym quizie koniecznie udostępnijcie swoje wyniki! Do dzieła !

.wq-quiz-20505 { --wq-question-width: 100%; --wq-question-color: #009cff; --wq-question-height: auto; --wq-bar-color: #00c479; --wq-font-color: #444; --wq-background-color: #f2f2f2; }

1. Wykonawca rzutu karnego dokonał przewinienia w taki sposób, że oddał strzał przed gwizdkiem sędziego na jego wykonanie. Co postanowi sędzia?

Bramka Żółta kartka Jeszcze raz Correct! Wrong!

2. Czy zawodnikom rezerwowym, w trakcie rozgrzewki może towarzyszyć kierownik drużyny?

TAK NIE Correct! Wrong!

3. Czy sędzia po prawidłowym wznowieniu gry może podjąć decyzję o uznaniu bramki wcześniej nieuznanej?

TAK NIE Correct! Wrong!

4. Podczas akcji drużyny atakującej, napastnik wraz z jednym z zawodników drużyny przeciwnej znaleźli się w bramce przeciwników i tam obaj zaplątali się w siatkę bramkową. W tym momencie współpartner napastnika zdobył bramkę. Co w tej sytuacji winien zrobić sędzia?

Rzut karny Spalony Bramka Rzut wolny pośredni i dwie żółte kartki Correct! Wrong!

5. Czy każdy rzut wolny pośredni musi zostać powtórzony, jeżeli sędzia zapomniał uniesionym ramieniem zasygnalizować rodzaj rzutu wolnego?

TAK NIE Correct! Wrong! Jak dobrze znasz Przepisy gry w piłkę nożną? #2 Oj słabiutko :( Chyba czas przeczytać Przepisy Gry w piłkę nożną :) Mogłoby być lepiej :) SUPER ! Na wszystkie pytania znałeś/aś odpowiedzi. Gratulujemy :)

Share your Results:

Facebook Twitter
REKLAMA