REKLAMA
REKLAMA

[Raków II] Przedłużyć zwycięską serię

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W 10. kolejce Zina IV Ligi Czerwono-Niebiescy na własnym boisku będą podejmować Unię Dąbrowa Górnicza. Dąbrowianie obecnie z dorobkiem 11 punktów plasują się na 10. miejscu w ligowej klasyfikacji. Nasi rywale dotychczas odnieśli 3 zwycięstwa, zanotowali 2 remisy oraz ponieśli 4 porażki. Drużyna Unii strzeliła w bieżących rozgrywkach 15 goli, tracąc 14.  […]

Raków Częstochowa :

W 10. kolejce Zina IV Ligi Czerwono-Niebiescy na własnym boisku będą podejmować Unię Dąbrowa Górnicza.

Dąbrowianie obecnie z dorobkiem 11 punktów plasują się na 10. miejscu w ligowej klasyfikacji. Nasi rywale dotychczas odnieśli 3 zwycięstwa, zanotowali 2 remisy oraz ponieśli 4 porażki. Drużyna Unii strzeliła w bieżących rozgrywkach 15 goli, tracąc 14. 

 

Drużyna Tomasza Kuźmy zajmuje aktualnie 2. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Ruchu Radzionków. Czerwono-Niebiescy w ostatnim czasie zanotowali serię 7 ligowych zwycięstw z rzędu. Ponadto w minioną środę po konkursie rzutów karnych awansowali do finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu częstochowskiego. 

 

Starcie o kolejne ligowe punkty odbędzie się w sobotę, 9 października o godzinie 11:00 na bocznym boisku przy Limanowskiego 83.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA