-->

Raków jedzie po 3 punkty do Katowic !

Udostępnij :
gks-rakow

Dwie bramki dla Rakowa zdobył Sebastian Musiolik!

Już w sobotę 9 marca o godzinie 18:00 częstochowski Raków zmierzy się w Katowicach z miejscowym GKS-em. Lidera Fortuna 1 Ligi czeka kolejny bardzo ciężki pojedynek. Drużyna z Bukowej zajmuje w tabeli przedostatnią pozycję i pewnie za wszelką cenę będzie chciała zdobyć na własnym stadionie komplet punktów z faworyzowanym rywalem. W rundzie jesiennej Raków pokonał […]

Już w sobotę 9 marca o godzinie 18:00 częstochowski Raków zmierzy się w Katowicach z miejscowym GKS-em. Lidera Fortuna 1 Ligi czeka kolejny bardzo ciężki pojedynek. Drużyna z Bukowej zajmuje w tabeli przedostatnią pozycję i pewnie za wszelką cenę będzie chciała zdobyć na własnym stadionie komplet punktów z faworyzowanym rywalem.

W rundzie jesiennej Raków pokonał na Limanowskiego „Gieksę” 2:0. Bramki dla czerwono-niebieskich zdobyli wówczas Dariusz Formella oraz Patryk Kun.

Dodatkowego smaczku może dodać fakt, że obecnie w Rakowie Prezesem jest były sternik GKS-u Katowice – Wojciech Cygan. Zimą klub z Limanowskiego wzmocnił pomocnik – Damian Michalik oraz fizjoterapeuta – Wojciech Herman, którzy również trafili do Rakowa z „Gieksy”.

Zobacz zestaw par 23 kolejki oraz aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport – start o 17:45 

Źródło: własne

REKLAMA