REKLAMA
REKLAMA

Raków powalczy w Centralnej Lidze Juniorów!

Udostępnij :
centralna-liga-juniorow-scaled

Raków U-18 – Centralna Liga Juniorów / foto. rakow.com

Przystępują do rozgrywek w roli beniaminka, ale nie zamierzają się wyłącznie bronić przed spadkiem. Poznajcie drużynę Rakowa U-18, która w niedzielę rozpocznie zmagania w Centralnej Lidze Juniorów. Zespół U-18 w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu występował w Lidze Makroregionalnej. Celem był awans do Centralnej Ligi Juniorów. I to zadanie podopieczni trenera Marcina Salamona wypełnili pewnie wygrywając […]

Przystępują do rozgrywek w roli beniaminka, ale nie zamierzają się wyłącznie bronić przed spadkiem. Poznajcie drużynę Rakowa U-18, która w niedzielę rozpocznie zmagania w Centralnej Lidze Juniorów.

Zespół U-18 w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu występował w Lidze Makroregionalnej. Celem był awans do Centralnej Ligi Juniorów. I to zadanie podopieczni trenera Marcina Salamona wypełnili pewnie wygrywając swoją grupę.

Centralna Liga Juniorów – Wyniki i Tabela

Teraz przed częstochowianami kolejne wyzwanie, czyli rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów U-18. W lidze będzie rywalizowało 16 najlepszych drużyn w kraju.

W okresie przygotowawczym Raków rozegrał pięć sparingów: 4 wygrał, a jeden zremisował.

Czerwono-Niebiescy swój pierwszy mecz rozegrają z Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 11.15 na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego.

Centralna Liga Juniorów – Wyniki i Tabela

Kadra Rakowa U-18 na rundę jesienną sezonu 2021/2022: Bramkarze: Dominik Noweta, Jakub Rajczykowski, Hubert Muszyński.

Obrońcy: Mateusz Wójcik, Tomasz Okulicki, Oliwier Siuda, Marcin Orzechowski, Dominik Sławuta, Mateusz Krawczyk.

Pomocnicy: Jakub Cierpiał, Dominik Górecki, Jakub Skupień, Tudor Butucel, Jakub Wireński, Tymoteusz Trzepizur, Miłosz Rogula, Kamil Cnotalski, Dawid Kucharczyk, Kamil Waryś, Bartosz Sitek, Jakub Bęben, Łukasz Makarski.

Napastnicy: Szymon Cuber, Mateusz Jezierski.

Sztab szkoleniowy: I trener: Marcin Salamon II trener: Sebastian Żebrowski Trener bramkarzy: Karol Kuczera Asystent trenera: Michał Zębik Trener analityk: Piotr Pernal Fizjoterapeuta: Natalia Kolmas

Centralna Liga Juniorów – Wyniki i Tabela

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA