REKLAMA
REKLAMA

Raport kadrowy przed meczem z KAA Gent

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Już jutro o godzinie 18:00 nasz zespół podejmie belgijski KAA Gent w ramach IV rundy el. Ligi Konferencji Europy UEFA. Sprawdzamy, jak przed meczem wygląda sytuacja zdrowotna Czerwono-Niebieskich. Igor Sapała i Daniel Bartl rozpoczęli treningi indywidualne na boisku i zwiększają obciążenia, ale nie będą jeszcze do dyspozycji trenera Marka Papszuna. W meczu […]

Raków Częstochowa :

Już jutro o godzinie 18:00 nasz zespół podejmie belgijski KAA Gent w ramach IV rundy el. Ligi Konferencji Europy UEFA. Sprawdzamy, jak przed meczem wygląda sytuacja zdrowotna Czerwono-Niebieskich.

Igor Sapała i Daniel Bartl rozpoczęli treningi indywidualne na boisku i zwiększają obciążenia, ale nie będą jeszcze do dyspozycji trenera Marka Papszuna. W meczu z belgijskim zespołem zabraknie też Tomasa Petraska, który za około dwa tygodnie powróci do treningów z zespołem. Poprawnie przebiega rehabilitacja Bena Ledermana po naderwaniu więzadła pobocznego w kolanie. Nasz pomocnik zwiększa obciążenia treningowe i stopniowo będzie wprowadzany do treningu indywidualnego. Czas powrotu Bena do pracy z pełnym obciążeniem to około 7-8 tygodni. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry.

 

Czwartkowy mecz z KAA Gent rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety na to spotkanie dostępne są pod adresem bilety.rakow.com.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA