Relacja z Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

MG_0472

W najciekawszym spotkaniu 5 kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Zakład Cukierniczy Michaś pokonał Jagiellończyków 4:3. Początek spotkania należał do obrońców mistrzowskiego tytułu, którzy po pierwszej połowie prowadzili już 3:1. Jagiellończycy w drugiej połowie doprowadzili jednak do wyrównania i dopiero bramka Marcina Skoczka w ostatniej minucie spotkania zapewniła „cukiernikom” zwycięstwo i kolejne 3 punkty w klasyfikacji. […]

W najciekawszym spotkaniu 5 kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Zakład Cukierniczy Michaś pokonał Jagiellończyków 4:3. Początek spotkania należał do obrońców mistrzowskiego tytułu, którzy po pierwszej połowie prowadzili już 3:1. Jagiellończycy w drugiej połowie doprowadzili jednak do wyrównania i dopiero bramka Marcina Skoczka w ostatniej minucie spotkania zapewniła „cukiernikom” zwycięstwo i kolejne 3 punkty w klasyfikacji. A że drugi mecz z zeszłego tygodnia Michaś również rozstrzygnął na swoją korzyść (zwycięstwo z Marexem 9:0) to drużyna ta jako jedyna może w dalszym ciągu chwalić się mianem niepokonanej w rozgrywkach. Kolejne osiągnięcie Michasia to passa kolejnych, sześciu zwycięstw w trwającym sezonie. Swoje mecze zwyciężyły też kolejne drużyny z czołówki tabeli czyli Perła i Koral Kłobuck. Klub 54 pokonał Grubasów dzięki czemu cały czas trzyma się blisko medalowych miejsc. Kolejny raz potwierdziło się, że Auto-Dar/Budmix nie jest w najwyższej formie w trwających rozgrywkach. Tym razem wicemistrzowie z zeszłego sezonu musieli uznać wyższość drużyny z Zawodzia. Z zaplanowanych na ten tydzień spotkań najciekawiej zapowiada się pojedynek Korala z Jagiellończykami. Ciekawie powinno też być w spotkaniach Auto-Daru z Klubem 54 i Perły z Grubasami. Dziś przekonamy się też czy zawodnicy Zawodzia w meczu z Koralem zagrają równie skutecznie jak w zeszłym tygodniu z Auto-Darem.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na stronie www.mosir.pl oraz astar.czest.pl