REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] Remisem rozpoczęli 6 kolejkę Klasy Okręgowej!

Udostępnij :
10

W piątkowe popołudnie w Pankach miejscowy Klub Sportowy, czyli Wicemistrz Klasy Okręgowej poprzedniego sezonu podejmował spadkowicza z IV-ligi i aktualnego lidera tabeli MKS Myszków. Spotkanie, które otwierało szóstą kolejkę spotkań w Okręgówce zakończyło się remisem 1:1. Pozostałe mecze 6 kolejki zostaną rozegrane w sobotę: O godzinie 14:00 w Żarkach Zieloni zmierzą się z Piastem Przyrów. […]

W piątkowe popołudnie w Pankach miejscowy Klub Sportowy, czyli Wicemistrz Klasy Okręgowej poprzedniego sezonu podejmował spadkowicza z IV-ligi i aktualnego lidera tabeli MKS Myszków. Spotkanie, które otwierało szóstą kolejkę spotkań w Okręgówce zakończyło się remisem 1:1.

Pozostałe mecze 6 kolejki zostaną rozegrane w sobotę:

O godzinie 14:00 w Żarkach Zieloni zmierzą się z Piastem Przyrów. Żarczanie ostatnio dosyć niespodziewanie przegrali w Krzepicach z Liswartą i z pewnością będą chcieli zmazać plamę po tak wysokiej porażce aż 5:0. Piast w ostatniej kolejce walczył do ostatnich minut z Unią Rędziny i dopiero w doliczonym czasie gry zdobył gola dającego 3 punkty.

Amator Golce, który w minionej kolejce pechowo zremisował w derbowym pojedynku z Olimpią Truskolasy tym razem zagra z beniaminkiem z Cykarzewa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

MLKS Woźniki ostatnio zaskoczyło zwycięstwem nad KS-em Panki. W tej serii spotkań w Woźnikach zagra Olimpia Truskolasy. Pierwszy gwizdek sędziego Wojciecha Zarzyckiego z Bytomia zabrzmi o godzinie 16:00.

W Częstochowie przy ul. Sabinowskiej Stradom podejmować będzie Pogoń Kamyk. W ubiegłym tygodniu Stradom wygrał w Kaletach, a Pogoń przegrała u siebie z MKS-em Myszków. Jak będzie tym razem?

O godzinie 16:00 w Rędzinach miejscowa Unia podejmie imienniczkę z Kalet. W 5 kolejce spotkań oba zespoły zanotowały porażki i z pewnością będą chciały tym razem zdobyć komplet punktów. Która Unia okaże się lepsza w tym pojedynku?

Warta Mstów zagra z Liswartą Krzepice. Drużyna, która tym razem będzie występować w roli gości w minionej kolejce zaskoczyła wszystkich kibiców Okręgówki i wysoko pokonała Zielonych Żarki. Warta Mstów, która w porównaniu do poprzedniego sezonu bardzo się osłabiła musi szukać punktów w każdym spotkaniu. Czy tym razem zawodnicy Prometeusza Morawiaka wykorzystają atut własnego boiska?

Jedność Boronów, która do tej pory zanotowała 1 porażkę i aż 4 zwycięstwa zmierzy się z Gminą Kłomnice, która rozegrała dotychczas 4 spotkania, z których jedno wygrała, jedno zremisowała, a także dwa przegrała. Jeśli beniaminek Okręgówki wygra to spotkanie, to wskoczy po 6 kolejce na fotel lidera (po 6 kolejce MKS Myszków ma rozegrane jedno spotkanie mniej).

Zobacz aktualną tabelę Okręgówki

Źródło: własne / foto: Monika Musik

REKLAMA