REKLAMA
REKLAMA

Skra jedzie do lidera !

Udostępnij :
widzew

Widzew Łódź – Skra Częstochowa

Komplet kibiców (ok. 17 tys.) pojawi się na sobotnim meczu (13 października) Widzewa Łódź ze Skrą Częstochowa. Frekwencja nie powinna jednak nikogo dziwić, gdyż na każdy domowy mecz Widzewa stadion zapełnia się do ostatniego miejsca, co jest ewenementem na tym szczeblu rozgrywek w naszym kraju. Skra po ostatniej porażce aktualnie zajmuje 16 lokatę z 11 […]

Komplet kibiców (ok. 17 tys.) pojawi się na sobotnim meczu (13 października) Widzewa Łódź ze Skrą Częstochowa.

Frekwencja nie powinna jednak nikogo dziwić, gdyż na każdy domowy mecz Widzewa stadion zapełnia się do ostatniego miejsca, co jest ewenementem na tym szczeblu rozgrywek w naszym kraju.

Skra po ostatniej porażce aktualnie zajmuje 16 lokatę z 11 punktami na koncie, jednak mamy nadzieję, że Skrzaki sprawią niespodziankę i urwą punkty liderowi.

Jesteśmy gotowi na trudne spotkanie. To, co zrobi Skra to ich problem – my traktujemy ten mecz jak najbardziej serio i nie ma miejsca na żadne inne myślenie. To kolejne spotkanie o punkty i ten cel będziemy chcieli zrealizować. Wiadomo, że przeciwnik ma swoje plusy i minusy, ale liczy się to, co zaprezentujemy na boisku – powiedział na oficjalnej stronie Widzewa Łódź trener Radosław Mroczkowski.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10

2 Liga, 13.10.2018, godz. 19:10, Łódź Widzew Łódź – Skra Częstochowa

Zobacz zestaw par 14 kolejki i aktualną tabelę 2 Ligi
REKLAMA