Skra u siebie pokonała Bytovię Bytów

MG_0549

W rozegranym w sobotę 5 października meczu przy ul. Loretańskiej w Częstochowie, Skra pokonała Bytovię Bytów 3:2! Mecz zaczął od prowadzenia już w 8 minucie 1:0 dla Skry, kiedy Dawid Wolny strzałem głową pokonał bramkarza gości – Pawła Kapsę. W 32 minucie gości wykonywali rzut rożny po którym strzałem głową piłkę do bramki skierował Kacper […]

W rozegranym w sobotę 5 października meczu przy ul. Loretańskiej w Częstochowie, Skra pokonała Bytovię Bytów 3:2!

Mecz zaczął od prowadzenia już w 8 minucie 1:0 dla Skry, kiedy Dawid Wolny strzałem głową pokonał bramkarza gości – Pawła Kapsę.

W 32 minucie gości wykonywali rzut rożny po którym strzałem głową piłkę do bramki skierował Kacper Kawula. Było w tym momencie 1:1.

Od 45 minuty częstochowianie musieli mecz rozgrywać w „10”, gdzie po drugiej żółtej i w efekcie czerwonej kartce boisku musiał opuścić Dawid Wolny.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę 2 ligi

W 83 minucie Piotr Nocoń uderzył w długi róg bramki Bytovii i zrobiło się 2:1!

Minęło dosłownie kilka minut i goście znów doprowadzili do wyrównania. Gola na 2:2 zdobył zawodnik, który chwilę wcześniej wszedł na boisko!

Na odpowiedź Skry nie trzeba było długo czekać! Krzysztof Napora uderzył mocno na bramkę rywali i 3 gol Skrzaków w tym meczu stał się faktem.

Co za końcówka!

Skra Częstochowa – Bytovia Bytów 3:2 (1:1)

Bramki: 1:0 – 8′ Dawid Wolny 1:1 – 32′ Kacper Kawula 2:1 – 83′ Piotr Nocoń 2:2 – 86′ Piotr Giel 3:2 – 87′ Krzysztof Napora

Skra: Mateusz Kos – Rafał Brusiło, Mariusz Holik, Mateusz Bondarenko, Oktawian Obuchowski – Krzysztof Napora (90′ Dawid Niedbała), Adam Olejnik, Kamil Zalewski, Danian Pavlas – Piotr Nocoń (90′ Damian Niedojad) – Dawid Wolny

Bytovia: Paweł Kapsa –  Luiz Santos, Krzysztof Bąk, Kacper Kawula (39′ Denisław Stanczew),  Michał Rutkowski – Adrian Kwiatkowski (76′ Norbert Hołtyn), Przemysław Lech (86′ Piotr Giel), Daniel Feruga, Adrian Liberacki – Karol Czubak, Mateusz Szela (87′ Jakub Janik)

Źródło: Skra Częstochowa