REKLAMA
REKLAMA

[Statystyki] Kamil Wojtyra na czele klasyfikacji strzelców w „okręgówce”

Udostępnij :
panki2

KS Panki w meczu z Orłem Kiedrzyn / foto. Grzegorz Kemuś / KS Panki

W rozegranej w weekend (6-7 października) 11 kolejce Klasy Okręgowej „Football Factory” padło aź 47 goli! Najwięcej, bo aż 13 w Pankach, gdzie KS Panki pokonał Orła Kiedrzyn 12:1. W tej kolejce hat-trickiem popisał się Tomasz Wypych z Gminy Kłomnice. Kilku zawodników strzeliło po 2 gole w meczu, jednak największą skuteczność w tej kolejce miał […]

W rozegranej w weekend (6-7 października) 11 kolejce Klasy Okręgowej „Football Factory” padło aź 47 goli! Najwięcej, bo aż 13 w Pankach, gdzie KS Panki pokonał Orła Kiedrzyn 12:1.

W tej kolejce hat-trickiem popisał się Tomasz Wypych z Gminy Kłomnice. Kilku zawodników strzeliło po 2 gole w meczu, jednak największą skuteczność w tej kolejce miał Tomasz Pasieka z KS Panki strzelając 4 gole.

Tym samym Tomasz Pasieka goni w klasyfikacji strzelców liderującego Kamila Wojtyrę ze Znicza Kłobuck, który w spotkaniu z Liswartą Krzepice do swojego konta dopisał jedno trafienie.

Czołówka klasyfikacji strzelców :

16 goli – Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck) 14 goli – Tomasz Pasieka (KS Panki) 13 goli – Maciej Wolski (Znicz Kłobuck)

Zobacz pełną klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej „Football Factory”

Jak do tej pory w Klasie Okręgowej „Football Factory” rozegrano 99 spotkań, w których strzelono 425 goli, co daje aż 4.29 gola na mecz! Widać również, że gra przy własnej publiczności lepiej wpływa na zdobywanie bramek. Gospodarze strzelili jak do tej pory 249 goli, a goście trafiali „jedynie” 176.

Ciekawym faktem jest również to, że lider Znicz Kłobuck lubi sobie postrzelać w meczach wyjazdowych, w których strzelił 30 goli, natomiast u siebie zanotował o 10 trafień mniej. Gra przy własnej publiczności napędza natomiast zawodników Amatora Golce (29 trafień u siebie), KS Panki (28) oraz Spartę Lubliniec (26 goli u siebie).

Smaku zwycięstwa w tym sezonie w Klasie Okręgowej „Football Factory” nie poczuł jeszcze tylko Orzeł Kiedrzyn, który po trzech remisach zamyka tabelę „okręgówki”

Zobacz aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory” Zobacz klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej „Football Factory”
REKLAMA