-->

Tego się nikt nie spodziewał. Nowy lider grupy I Klasy „A”

Udostępnij :
MG_3922

Bardzo wysoka porażka lidera, brak punktów drugiego w tabeli Lotu i nowy prowadzący w grupie I częstochowskiej Klasy „A”. Takich wyników chyba nikt się nie spodziewał przed rozpoczęciem 17 kolejki w Klasie „A”. (Ex)lider Ajaks Częstochowa wybrał się do Cykarzewa i dostał niezłą lekcję futbolu. Grom sześć razy trafiał do siatki rywali. W tej rundzie […]

Bardzo wysoka porażka lidera, brak punktów drugiego w tabeli Lotu i nowy prowadzący w grupie I częstochowskiej Klasy „A”.

Takich wyników chyba nikt się nie spodziewał przed rozpoczęciem 17 kolejki w Klasie „A”. (Ex)lider Ajaks Częstochowa wybrał się do Cykarzewa i dostał niezłą lekcję futbolu. Grom sześć razy trafiał do siatki rywali. W tej rundzie Ajaksowi wyraźnie nie idzie. Liczymy, że forma przyjdzie w następnej kolejce.

Porażkę Ajaksu mógł wykorzystać Lot Konopiska, który udał się na mecz z Orlikiem Blachownia. Niestety, Lot nadal ma tyle samo punktów co Ajaks. Przegrał bowiem w Blachowni 1:0.

Wspomniany wcześniej i Ajaks i Lot muszą teraz gonić nowego lidera!

Swój mecz wysoko wygrał Płomień Czarny Las, pokonując 4:0 Błękitnych Libidza i to właśnie Płomień został nowym liderem grupy I mając 1 punkt przewagi nad kolejnymi drużynami.

Pięć goli padło we Wręczycy. Tamtejszy Sokół pokonał Płomień Częstochowa 3:2.

W innych meczach Victoria skromnie wygrała w Miedźnie 0:1, a Liswarta Popów pokonała Alkas Aleksandria 3:0.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I
REKLAMA