Transfer w ostatnim dniu okienka – Rosjanin w Rakowie !

Udostępnij :
tw

Danian Pavlas przez 5 lat związany był z młodzieżowymi drużynami Pogoni Szczecin. / foto: twitter.com

18-letni Danian Pavlas w ramach transferu definitywnego przechodzi do Rakowa! Rosjanin związał się z Czerwono-Niebieskimi umową na półtora roku, jednocześnie klub zapewnił sobie opcję przedłużenia kontraktu na okres trzech lat. Lewy pomocnik urodzony w Маgnitogorsku jest wychowankiem Gwardii Koszalin, a szlify w młodzieżowej piłce zdobywał w Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził […]

18-letni Danian Pavlas w ramach transferu definitywnego przechodzi do Rakowa! Rosjanin związał się z Czerwono-Niebieskimi umową na półtora roku, jednocześnie klub zapewnił sobie opcję przedłużenia kontraktu na okres trzech lat.

Lewy pomocnik urodzony w Маgnitogorsku jest wychowankiem Gwardii Koszalin, a szlify w młodzieżowej piłce zdobywał w Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził natomiast w czwartoligowym KS-ie Łomianki.

Zawodnik otrzymał od Rakowa zaproszenie na testy, które pomyślnie przeszedł. Na ich podstawie podjęta została decyzja o transferze.

Życzymy powodzenia w Czerwono-Niebieskich barwach!

Źródło: rksrakow.pl / 90minut.pl