Tylko remis Rezerw Rakowa!

W sobotnie popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Limanowskiego 83 druga drużyna Rakowa podejmowała LZS Starowice Dolne.

Mecz pomiędzy przedostatnią i ostatnią drużyną w tabeli 3 ligi gr. 3 lepiej zaczęli gospodarze. W 12 minucie swoją okazję wykorzystał Piotr Nocoń i wyprowadził Raków na prowadzenie. Kilka minut później Gacek próbował podwyższyć wynik, jednak jego strzał minimalnie minął bramkę LZS-u. Następnie gra wyrównała się i obie drużyny próbowały stworzyć swoje sytuacje. Tuż przed przerwą na 2:0 swojego gola zdobył Łukasiewicz, który z bliska pokonał bramkarza gości.

- Wyniki i tabela 3 liga gr. III

Na przerwę gospodarze zeszli prowadząc 2:0 i nic nie zapowiadało, że przyjezdni mogą coś jeszcze ugrać.

W drugiej odsłonie gra się wyrównała. Po niespełna 20 minutach goście zdobyli kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisał się Adam Setla.
Kilka minut przed końcem w sytuacji sam na sam z Šahinoviciem znalazł się Setla i doprowadził do remisu.

Raków II Częstochowa – LZS Starowice Dolne 2:2 (2:0)
Nocoń 12’, Łukasiewicz 43’ – Setla 63’, 83’

Raków II: Šahinović, Krzyżak, Mesjasz, Kabaj, Malinowski (75' Bęben), Masiak, Gacek (31' Wireński), Kucharczyk (75' Pawłowski), Nocoń, Nowakowski, Łukasiewicz (63' Głowiński)
LZS: P.Kowalczyk, K.Kowalczyk, Kozłowski, Trochanowski, Jasiński (63' Roguła), Zozula (79' Raś), Konstanty (56' Dabó), Czajkowski, Rudnik, Skowron, Setla

Sędziował: Tatarzyński (Kraków)