Weekendowy rozkład meczów drużyn Akademii

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Przed naszymi zespołami z Akademii Raków pracowite dni. Czerwono-niebiescy zmagania o ligowe punkty rozpoczną już w piątek. Jako pierwszi na boisko wybiegną młodzi zawodnicy występujący w ligach Orlików. W Żarkach drużyna U-11 zagra z Zielonymi. Natomiast w Konopiskach U-10 zmierzy się z tamtejszym LOT-em. Obie konfrontacje rozpoczną się w piątek (4.09) o […]

Raków Częstochowa :

Przed naszymi zespołami z Akademii Raków pracowite dni. Czerwono-niebiescy zmagania o ligowe punkty rozpoczną już w piątek.

Jako pierwszi na boisko wybiegną młodzi zawodnicy występujący w ligach Orlików. W Żarkach drużyna U-11 zagra z Zielonymi. Natomiast w Konopiskach U-10 zmierzy się z tamtejszym LOT-em. Obie konfrontacje rozpoczną się w piątek (4.09) o godzinie 17. 

Dzień później wyjazdowe spotkania rozegrają także nasze drużyny zmagające się w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Podopiecznych trenera Sebastiana Rybaka (U-17) czeka pojedynek z Odrą Opole. Z kolei U-15 prowadzone przez trenera Piotra Lenartowskiego zagra z Zagłębiem Lubin. 

W sobotę czekają nas także mecze na boisku przy ulicy Limanowskiego. Jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze U-16, a ich rywalem będzie Gwarek Zabrze. Następnie odbędzie się mecz ekipy U-14 ze Stadionem Śląskim Chorzów, a na deser zostanie nam pojedynek drużyny U-13 z GKS-em Katowice. 

Ligowe potyczki zakończą dwa niedzielne mecze. O 12 na „Limance” w I Lidze wojewódzkiej niepokonany zespół U-19 powalczy o 3 punkty w starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast chłopcy z ekipy U-12, także w Częstochowie, podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała. 

Z kolei nasze trzy najmłodsze roczniki (U-9, U-8, U-7) udadzą się do Krakowa, gdzie odbędą mecze kontrolne z Wisłą Kraków. Wszystkie trzy mecze z zespołami Białej Gwiazdy rozpoczną się o godzinie 11  w niedzielę.

Harmonogram meczów ligowych: 

Piątek (4.09)Zieloni Żarki – Akademia Raków (U-11) godz. 17LOT Konopiska – Akademia Raków (U-10) godz. 17

Sobota (5.09)Odra Opole – Akademia Raków (CLJ U-17) godz. 11Akademia Raków (U-16) – Gwarek Zabrze godz. 11.30Akademia Raków (U-14) – Stadion Śląski Chorzów godz. 14Zagłębie Lubin – Akademia Raków (CLJ U-15) godz. 14.30Akademia Raków (U-13) – GKS Katowice godz. 16.30

Niedziela (6.09) Akademia Raków (U-19) – Zagłębie Sosnowiec godz. 12Akademia Raków (U-12) – Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 15

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa