REKLAMA
REKLAMA

Widzew przyjeżdża do Częstochowy

Udostępnij :
widzew

Widzew Łódź – Skra Częstochowa

W niedzielę 25 sierpnia o 16:00 na stadionie przy Loretańskiej, częstochowska Skra zmierzy się z Widzewem Łódź. Warto się wybrać w niedzielne popołudnie na Skrę bo emocji na pewno nie zabraknie. Łodzianie muszą grać o zwycięstwo, bo tracą już do czołówki sporo punktów. Z Widzewem Skrzaki grali 27 kwietnia. Był to pamiętny mecz, szczególnie dla […]

W niedzielę 25 sierpnia o 16:00 na stadionie przy Loretańskiej, częstochowska Skra zmierzy się z Widzewem Łódź.

Warto się wybrać w niedzielne popołudnie na Skrę bo emocji na pewno nie zabraknie. Łodzianie muszą grać o zwycięstwo, bo tracą już do czołówki sporo punktów.

Z Widzewem Skrzaki grali 27 kwietnia. Był to pamiętny mecz, szczególnie dla Mariusza Holika, który najpierw strzelił bramkę samobójczą, a potem w 87 min doprowadził do wyrównania.  potkanie zakończyło się podziałem punktów, wcześniej w rundzie jesiennej w Łodzi Skra przegrała 0:2, ale był to dobry występ częstochowskiej drużyny.

Najbardziej znaną postacią w składzie łodzian jest Marcin Robak – napastnik, który jeszcze wiosną grał w Ekstraklasie i strzelał  dla Śląska Wrocław sporo bramek. Robak strzela zresztą także w Widzewie – ma już na koncie cztery gole.

Jeśli chodzi o stronę finansową to Skra i Widzew są zespołami z innych światów, bo łodzianie mają budżet większy, i to nie dwu czy trzykrotnie, ale dziesięciokrotnie. Na boisku jednak nie grają pieniądze o czym nie raz mogliśmy się już w piłce przekonać.

Początek spotkania w Częstochowie w niedzielę o godzinie 16:00.

Zapraszamy!

Zobacz sobotnie wyniki i zestaw niedzielnych par 2 ligi

Źródło: Skra Częstochowa

REKLAMA