Wiktor Długosz zawodnikiem Rakowa Częstochowa

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Wiktor Długosz przechodzi z Korony Kielce do Rakowa Częstochowa. Kontrakt 20-letniego zawodnika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku. Wiktor urodził się 1 lipca 2000 roku w Kielcach. Mierzy 182 centymetry i występuje na pozycji prawego skrzydłowego. Jest wychowankiem Korony, której barwy reprezentuje od 10 lat. Z półroczną przerwą w sezonie 2019/20, […]

Raków Częstochowa :

Wiktor Długosz przechodzi z Korony Kielce do Rakowa Częstochowa. Kontrakt 20-letniego zawodnika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.

Wiktor urodził się 1 lipca 2000 roku w Kielcach. Mierzy 182 centymetry i występuje na pozycji prawego skrzydłowego. Jest wychowankiem Korony, której barwy reprezentuje od 10 lat. Z półroczną przerwą w sezonie 2019/20, kiedy to rundę jesienną spędził na wypożyczeniu w Warcie Poznań. Dla Zielono-Białych rozegrał 7 meczów i zanotował 1 trafienie.

 

W bieżącej kampanii pojawiał się 16 razy na boiskach Fortuna 1 Ligi. Strzelił 1 bramkę i zaliczył 3 asysty. W 2019 roku wraz z Koroną sięgnął po mistrzowski tytuł Centralnej Ligi Juniorów. Ma za sobą także debiut w reprezentacji Polski U-19.

– Wiktor to kolejny młody zawodnik z dużym potencjałem, którego pozyskaliśmy. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu i cieszymy się, że będzie rozwijał swój talent w Rakowie. – powiedział dyrektor sportowy Czerwono-Niebieskich, Paweł Tomczyk.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa