Wychowanek Akademii Rakowa z profesjonalnym kontraktem

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Kolejny wychowanek Akademii Rakowa, Miłosz Rogula podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z naszym klubem. Zawodnik związał się z Rakowem na najbliższe trzy lata. Miłosz Rogula jest jednym z najzdolniejszych zawodników Akademii Rakowa. Ma na swoim koncie występy w zespołach U-14 i U-15 reprezentacji Polski. Uczestniczył także w Letniej Akademii Młodych Orłów.   […]

Raków Częstochowa :

Kolejny wychowanek Akademii Rakowa, Miłosz Rogula podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z naszym klubem. Zawodnik związał się z Rakowem na najbliższe trzy lata.

Miłosz Rogula jest jednym z najzdolniejszych zawodników Akademii Rakowa. Ma na swoim koncie występy w zespołach U-14 i U-15 reprezentacji Polski. Uczestniczył także w Letniej Akademii Młodych Orłów.

– Cieszy fakt rozwoju sportowego Miłosza, a jeszcze bardziej cieszy postawa rodziców Miłosza, którzy zaufali nakreślonej dla niego ścieżce rozwoju bez niepotrzebnego wspierania się agentami czy pośrednikami – powiedział Marek Śledź, dyrektor Akademii Rakowa.

Piętnastolatek obecnie gra w zespole rocznika 2004 prowadzonym przez trenera Sebastiana Rybaka. Miłoszowi gratulujemy podpisania kontraktu i życzymy wielu sukcesów w barwach Rakowa!

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa