REKLAMA
REKLAMA

Wygrać mecz i całą ligę! Raków jedzie do Nowego Sącza

Udostępnij :
MG_1649

W 33 kolejce Fortuna 1 Ligi czwarta w tabeli Sandecja Nowy Sącz podejmie częstochowski Raków. Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 maja 2019r. o godzinie 17:45. Raków jest już pewny awansu do LOTTO Ekstraklasy, jednak w przypadku zwycięstwa w sobotnim meczu Czerwono-Niebiescy zapewnią sobie triumf w całych rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. – Jesteśmy bojowo nastawieni do […]

W 33 kolejce Fortuna 1 Ligi czwarta w tabeli Sandecja Nowy Sącz podejmie częstochowski Raków. Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 maja 2019r. o godzinie 17:45.

Raków jest już pewny awansu do LOTTO Ekstraklasy, jednak w przypadku zwycięstwa w sobotnim meczu Czerwono-Niebiescy zapewnią sobie triumf w całych rozgrywkach Fortuna 1 Ligi.

– Jesteśmy bojowo nastawieni do tego spotkania. Naszym celem jest zdobycie mistrzostwa pierwszej ligi, które byłoby idealnym zwieńczeniem całego sezonu. Wierzę, że pokonamy Sandecję i sięgniemy po tytuł – powiedział Miłosz Szczepański.

Po 32 kolejkach Raków jest liderem tabeli z 69 punktami na koncie. Częstochowianie mają 4 punkty przewagi nad ŁKS-em Łódź. Na trzeciej pozycji znajduje się Stal Mielec, a czwarta lokata należy do Sandecji Nowy Sącz. Spadkowicz z Lotto Ekstraklasy uzbierał po 32 kolejkach 54 punkty.

Kurs na zwycięstwo Sandecji wynosi 2.98, na remis 3.10, a zwycięstwo Rakowa 2.40.

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:45.

Zobacz zestaw par 33 kolejki Fortuna 1 Ligi

Źródło: własne / rksrakow.pl / 90minut.pl

REKLAMA