Występ Waleriana Gwilii w reprezentacji Gruzji

Raków Częstochowa : Reprezentacja Gruzji przegrała 0:2 z Grecją w meczu eliminacji do mistrzostw świata 2022. W zespole gospodarzy występ zaliczył nasz pomocnik, Walerian Gwilia. ’Vako” pojawił się na boisku w 60. minucie, zmieniając Giorgiego Chakwetadze. Gruzini o kolejne punkty zagrają we wtorek, 12 października z reprezentacją Kosowa.    Gruzja – Grecja 0:2 (0:0) Bramki: 90. […]

Reprezentacja Gruzji przegrała 0:2 z Grecją w meczu eliminacji do mistrzostw świata 2022. W zespole gospodarzy występ zaliczył nasz pomocnik, Walerian Gwilia.

’Vako” pojawił się na boisku w 60. minucie, zmieniając Giorgiego Chakwetadze. Gruzini o kolejne punkty zagrają we wtorek, 12 października z reprezentacją Kosowa.

Gruzja – Grecja 0:2 (0:0)

Bramki: 90. Bakasetas, 90. Pelkas