REKLAMA
REKLAMA

[ZDJĘCIA] Za nami premierowa kolejka MLH

Udostępnij :
W hali sportowej w Mstowie odbyła się pierwsza seria gier I historycznej edycji MLH. Po sześciu rozegranych spotkaniach na fotelu lidera zasiada zespół Animatorów dowodzony wczoraj przez Artura Lenartowskiego.

Bez fanfar, ale z wielkim entuzjazmem i energią Mstowska Liga Halowa ruszyła. Jako pierwsi na parkiet wybiegli zawodnicy Iskry Mokrzesz, których rywalem byli doskonale znani z Częstochowskiej Ligi 6 Kozie Bobki. Występujący w roli gościa Kozie Bobki bez problemu zgarnęli trzy punkty, po świetnej postawie wygrywając 7:0. Warto podkreślić, że ekipa przyjechała do Mstowa bez rezerwowych.

Iskra Mokrzesz - Kozie Bobki 0:7
Bramki: Gawron (x3), Kaliściak (x2), Filipowicz (x2)
MVP: Adam Filipowicz

- Wyniki i tabela Mstowska Liga Halowa

W drugim spotkaniu również byliśmy świadkami sporej dysproporcji sił. Dombi Częstochowa mierzył się z Metalem Rzeki Wielkie i spotkanie zakończyło się rezultatem 8:0 dla Dombi. Na parkiecie brylował Damian Kowalczyk wraz z Adrianem Jurą, a Dombi metodycznie wjeżdżał w przeciwnika, z każdą minutą powiększając przewagę. Metal Rzeki Wielkie nie był w stanie zbyt mocno zagrozić przeciwnikom.

- Galeria zdjęć z meczów pierwszej kolejki MLH

Dombi Częstochowa - Metal Rzeki Wielkie 8:0
Bramki: Kowalczyk (x3), Jura (x2), Opala, Bogucki, Maciejczyk
MVP: Adrian Jura

W kolejnym meczu debiutująca drużyna AVXO złożona z uniwersum Częstochowskiej Ligi 6 oraz piłki nożnej ulicznej rywalizowała z wicemistrzem “szóstek” – Furnipolem. Mecz był zacięty, choć fragmentami to Furnipol prezentował się na parkiecie zdecydowanie lepiej. Gracze AVXO widzieli się pierwszy raz na oczy i przegrali z Furnipolem różnicą trzech bramek, jednak po dwóch jednostronnych grach dobrze było na mstowskiej hali zobaczyć wreszcie kawałek ostrej rywalizacji w wydaniu obu drużyn. Gol, gol Furnipol notuje 3 punkty.

- Wyniki i tabela Mstowska Liga Halowa

AVXO - Furnipol 3:6
Bramki: Łopuszyński, Tomczak, Chaładaj – Marek (x3), Sitak, Niedbała, Białek (sam.)
MVP: Dominik Marek

Czwarte z kolei spotkanie z całą pewnością możemy określić najlepszym meczem I kolejki MLH. Starcie CS PSP z Białą Gwiazdą Krasice to mecz, w którym wszyscy zawodnicy dali absolutnie 100% z wątroby. Obie strony walczyły niezwykle zażarcie i do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. W drugiej połowie szalę na korzyść Strażaków przeważyły bramki kapitana – Kacpra Jóźwiaka oraz Filipa Janasika. Niemniej jednak ogromne brawa i szacunek należą się także dla Białej Gwiazdy Krasice.

CS PSP - Biała Gwiazda Krasice 2:0
Bramki: Jóźwiak, Janasik
MVP: Kacper Jóźwiak

- Galeria zdjęć z meczów pierwszej kolejki MLH

Halowa przepychanka Potockich Lwów i mistrzów marketingu z FC Ravens zakończyła się zwycięstwem tych drugich. Zwycięstwa Kruków nie byłoby bez kapitalnej postawy bramkarza – Jakuba Baryły. Pierwsza część gry zakończyła się prowadzeniem FC Ravens po bramce Kamila Rybaka. Drugiego gola dołożył po zmianie stron Eryk Dukowski. Kolejna ekipa z Częstochowskiej Ligi 6 zgarnęła trzy punkty.

- Wyniki i tabela Mstowska Liga Halowa

Potockie Lwy - FC Ravens 0:2
Bramki: Rybak, Dukowski
MVP: Jakub Baryła

W ostatnim meczu pierwszej kolejki Animatorzy rozbili Brembo Football Team 9:0, goszcząc się przy tym na fotelu lidera. Doświadczona ekipa pod dowództwem Artura Lenartowskiego nie dała większych szans zdeterminowanym, acz chaotycznym przeciwnikom. Gracze Brembo lepiej prezentowali się po zmianie stron, jednak w starciu z “Kaką”, Oskarem Kubikiem czy Przemkiem Mizgałą nie mieli szans. Animatorzy ledwo zdążyli mecz i ostatecznie dostarczyli niezłej zabawy.

Animatorzy - Brembo 9:0
Bramki: P. Mizgała (x4), Kubik (x3), Lenartowski (x2)

MVP: Przemysław Mizgała

- Wyniki i tabela Mstowska Liga Halowa

- Galeria zdjęć z meczów pierwszej kolejki MLH

Kolejne mecze już w następny piątek, 1 grudnia!

tabela Mstowska Liga Halowa

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA