Za tydzień rusza kolejny sezon ALPN !

Udostępnij :
DSCN5177

13 września o godz. 19.45 spotkaniem pomiędzy OBI Zwd a ZF Group Polska zainauguruje kolejny sezon Amatorska Liga Piłki Nożnej w Częstochowie. Do ligi w tym roku ostatecznie przystąpiło 10 drużyn. Poniżej znajduje się pierwsza kolejka spotkań a dalszy harmonogram jak zawsze postaramy dostosować się do występów reprezentacji i rozgrywek częstochowskich drużyn występujących w rozgrywkach […]

13 września o godz. 19.45 spotkaniem pomiędzy OBI Zwd a ZF Group Polska zainauguruje kolejny sezon Amatorska Liga Piłki Nożnej w Częstochowie. Do ligi w tym roku ostatecznie przystąpiło 10 drużyn. Poniżej znajduje się pierwsza kolejka spotkań a dalszy harmonogram jak zawsze postaramy dostosować się do występów reprezentacji i rozgrywek częstochowskich drużyn występujących w rozgrywkach centralnych..

Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon uda nam się rozegrać bez przerw oraz problemów i mistrza ALPN tradycyjnie poznamy po rundzie wiosennej – w czerwcu 2022 r. Wszystkim uczestnikom życzymy emocjonujących rozgrywek i udanej rywalizacji na boisku.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na naszej stronie www.mosir.pl oraz astar.czest.pl.

Terminy I kolejki spotkań:
13.09
g. 19.45 OBI Zwd - ZF Group Polska
g. 21.00 Jagiellończycy - Marex
15.09
g. 19.45 Michaś/Nobilito - Architube
g. 21.00 Exact Systems Klub 54 Jędryka - Kozi i Przyjaciele
17.09
g. 19.45 Auto-Dar/Budmix - Amator
g. 21.00 OBI Zwd - Architube (IX kolejka)

Źródło: mosir.pl / Marcin Mazik