REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] Co nas czeka w 4 kolejce Okręgówki?

Udostępnij :
29

KS Panki – Unia Kalety / Foto: Monika Musik / astar.czest.pl

Rozkręcają się rozgrywki Klasy Okręgowej. W ostatnie dni wakacji zostanie rozegrana 4 kolejka popularnej Okręgówki. Dwa spotkania zostały rozegrane już w piątek 30 sierpnia. W Częstochowie Stradom podejmował o godzinie 17:30 drużynę Piasta Przyrów. Do przerwy kibice zgromadzeni na obiekcie przy ul. Sabinowskiej goli nie zobaczyli. W drugiej części zawodów jako pierwszy do siatki trafił […]

Rozkręcają się rozgrywki Klasy Okręgowej. W ostatnie dni wakacji zostanie rozegrana 4 kolejka popularnej Okręgówki.

Dwa spotkania zostały rozegrane już w piątek 30 sierpnia. W Częstochowie Stradom podejmował o godzinie 17:30 drużynę Piasta Przyrów. Do przerwy kibice zgromadzeni na obiekcie przy ul. Sabinowskiej goli nie zobaczyli. W drugiej części zawodów jako pierwszy do siatki trafił Robert Kowalczyk i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po kilkunastu minutach do wyrównania doprowadził Bartłomiej Wiśniewski, a kilka minut przed końcem meczu dołożył drugie trafienie i to goście mogli się cieszyć z kompletu punktów.

Stradom Częstochowa – Piast Przyrów 1:2 (0:0)

W Krzepicach miejscowa Liswarta podejmowała beniaminka rozgrywek – Unię Rędziny. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w drugiej minucie na prowadzenie Liswartę wyprowadził Grzegorz Noga. Do przerwy oba zespoły stwarzały jeszcze sytuacje, jednak żadna z nich nie została zamieniona na gola. W drugiej połowie rozkręcili się goście, którzy w 60 minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą gola autorstwa Oskara Operacza. Grający trener Unii okupił go niestety kontuzją i musiał opuścić boisko. Obie drużyny pokazały charakter i wolę walki. W końcówce spotkania doszło do niepotrzebnych spięć przez co w dłoni arbitra ukazała się czerwona kartka.

Liswarta Krzepice – Unia Rędziny 1:1 (1:0)

W sobotę zostaną rozegrane 4 spotkania. Warta Mstów zmierzy się z Gromem Cykarzew. Podopieczni Prometeusza Morawiaka do tej pory zdobyli 3 punkty (wygrali mecz z MLKS-em Woźniki). Zawodnicy beniaminka z Cykarzewa mają na swoim koncie jeden punkt mniej (zremisowali z Zielonymi Żarki oraz Stradomiem). Czy odmłodzona drużyna Warty będzie potrafiła przeciwstawić się niezwykle ambitnemu beniaminkowi? Tego dowiemy się już w sobotę.

W Myszkowie niepokonany do tej pory MKS zagra z Unią Kalety. Podopieczni Damiana Nowaka rozgromili 7:1 Liswartę Krzepice, a także zdobyli komplet punktów w meczu z Piastem Przyrów. Właśnie w Przyrowie remis zanotowali zawodnicy Unii Rędziny. Wygrali natomiast z faworyzowanym KS-em Panki, a także przegrali z Pogonią Kamyk. Czy zawodnicy MKS-u zdobędą kolejny komplet punktów? Może zawodnicy Unii Kalety sprawią kolejną niespodziankę (po wygranej z Pankami)?

Kolejny spadkowicz z IV Ligi – Zieloni Żarki zagrają o komplet punktów tym razem z Gminą Kłomnice. W ostatniej kolejce faworyzowani Zieloni tylko zremisowali z Gromem Cykarzew i zapewne teraz będą chcieli zagrać o pełną pulę. Gmina Kłomnice do tej pory rozegrała dwa spotkania, w których zdobyła jeden punkt (remis ze Stradomiem). Która drużyna będzie po meczu cieszyć się ze zdobyczy punktowej?

Jedność Boronów zagra z Olimpią Truskolasy. Po trzech kolejkach oba zespoły mają na swoim koncie po 6 punktów. Jedność wygrała z MLKS-em Woźniki oraz Amatorem Golce, a Olimpia pokonała Unię Rędziny oraz Wartę Mstów. Która drużyna dołoży trzecie zwycięstwo w tym sezonie, a może zespoły podzielą się punktami?

W niedziele zostanie rozegrane jedno spotkanie. W Pankach miejscowy Klub Sportowy zagra z Pogonią Kamyk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Drużyna z Panek wygrała w 1 kolejce, a w kolejnych dwóch schodziła z boiska pokonana. Czy podopieczni Adriana Pasieki przełamią się i zdobędą komplet punktów z niepokonaną do tej pory Pogonią Kamyk? (zwycięstwo z Unią Kalety, remisy z Piatem Przyrów i Liswartą Krzepice).

Spotkanie pomiędzy Amatorem Golce, a MLKS-em Woźniki zostanie rozegrane w innym terminie.

Zobacz wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę Klasy Okręgowej ZINA

Źródło: własne

REKLAMA