-->

[ZAPOWIEDŹ] IV Liga: Wszystkie nasze drużyny grają na wyjazdach!

Udostępnij :
DSC_1615

Znicz Kłobuck wygrał z Ruchem Radzionków. Czy rezerwom Rakowa również to się uda? / foto: Grzegorz Kemuś

W weekend 31.08 – 01.09.2019r. zostanie rozegrana 4 kolejka IV Ligi Śląskiej gr. I. Wszystkie drużyny reprezentujące nasz region rozegrają swoje spotkania na wyjazdach. Zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli Polonia Poraj zdobyła do tej pory zaledwie jeden punkt – remisując z Unią Kosztowy. W sobotę Porajanie zagrają w Będzinie z miejscową Sarmacją. Początek spotkania zaplanowany […]

W weekend 31.08 – 01.09.2019r. zostanie rozegrana 4 kolejka IV Ligi Śląskiej gr. I. Wszystkie drużyny reprezentujące nasz region rozegrają swoje spotkania na wyjazdach.

Zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli Polonia Poraj zdobyła do tej pory zaledwie jeden punkt – remisując z Unią Kosztowy. W sobotę Porajanie zagrają w Będzinie z miejscową Sarmacją. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00. Spotkanie poprowadzi Bartosz Bielaś z Katowic.

Beniaminek rozgrywek – Znicz Kłobuck zdobył do tej pory trzy punkty. Podopieczni Tomasza Juszczyka pokonali w pierwszej kolejce faworyzowany Ruch Radzionków. W kolejnych spotkaniach z Wartą Zawiercie oraz Unią Kosztowy zawodnicy Znicza schodzili z boiska pokonani. Tym razem drużyna z Kłobucka rozegra mecz w Dąbrowie Górniczej z Unią. Sędzią głównym sobotniego meczu będzie Jacek Klica z Bytomia.

Cztery punkty zdobyły do tej pory rezerwy Rakowa. Czerwono-Niebiescy wygrali ze Slavią, zanotowali remis z Przemszą, a także przegrali z Grodźcem. W sobotę druga drużyna ekstraklasowego Rakowa zmierzy się z Ruchem w Radzionkowie. Arbitrem głównym meczu będzie Michał Ficiński z Sosnowca. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 17:00.

Zobacz wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę IV Ligi Śląskiej gr. I

Źródło: własne / ksslaskizpn.pl

REKLAMA