REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] Kto tam gra? Ruszają rozgrywki Klasy A!

Udostępnij :
IMG_7887

Sparta Nowa Wieś i Biała Gwiazda Krasice to beniaminkowie Klasy A gr.I / foto: astar.czest.pl

Jak co roku rozgrywki częstochowskiej Klasy A zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza kolejka została zaplanowana na najbliższy weekend, jednak inaugurujące spotkanie zostało już rozegrane. Mecz pomiędzy KS-em Złoty Potok, a Startem Soborzyce zostało przełożone na czwartek, 15 sierpnia. Górą w tym meczu okazała się drużyna z Soborzyc, która zwyciężyła strzelając jedynie jednego gola. KS […]

Jak co roku rozgrywki częstochowskiej Klasy A zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza kolejka została zaplanowana na najbliższy weekend, jednak inaugurujące spotkanie zostało już rozegrane.

Mecz pomiędzy KS-em Złoty Potok, a Startem Soborzyce zostało przełożone na czwartek, 15 sierpnia. Górą w tym meczu okazała się drużyna z Soborzyc, która zwyciężyła strzelając jedynie jednego gola. KS Złoty Potok – Start Soborzyce 0:1.

Klasa A grupa I Spośród drużyn, które swoje mecze będą rozgrywały w ramach rozgrywek Klasy A gr. I znajdziemy dwóch spadkowiczów z Okręgówki: Lotnik Kościelec oraz Orzeł Kiedrzyn. Kolejne dwa zespoły to beniaminkowie. Są to Biała Gwiazda Krasice oraz Sparta Nowa Wieś. W terminarzu ujrzymy również częstochowskie zespoły Ajaks i Victoria, a także Płomień Czarny Las, Kmicic Kruszyna jak również drużyny z Powiatu Kłobuckiego: Błękitni Libidza, Grom Miedźno, Liswarta Popów, Naprzód Ostrowy, Oksza Łobodno oraz Sokół Wręczyca Wielka.

17-08-2019 - Kolejka nr 1
17:00 Grom Miedźno - Orzeł Kiedrzyn 
17:00 Victoria Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice 
17:00 Oksza Łobodno - Sparta Nowa Wieś 
17:00 Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza 
17:00 Sokół Wręczyca - Kmicic Kruszyna 
17:00 Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy 
17:00 Płomień Czarny Las - Lotnik Kościelec
Zobacz aktualną tabelę Klasy A gr. I

Klasa A grupa II

W drugiej grupie Klasy A również zobaczymy 14 drużyn. Zagra tu Olimpia Huta Stara, która pożegnała się z Okręgówką, ale z chęcią by do niej wróciła. Drużyny, które w minionym sezonie wywalczyły awans z Klasy B i teraz zagrają w drugiej grupie popularnej Serie A to KS Kotowice oraz Unia Masłońskie. Pozostałe zespoły, które będą dostarczać emocji na boisku w Klasie A gr. II to: Start Soborzyce, KS Złoty Potok, Czarni Starcza, Jura Niegowa, LKS Kamienica Polska, Lot Konopiska, LZS Mrzygłód, Orkan Rzerzęczyce, Pilica Koniecpol, Sokół Olsztyn oraz Sparta Szczekociny.

15-08-2019 - Kolejka nr 1
17:00 KS Złoty Potok - Start Soborzyce 0:1

17-08-2019 - Kolejka nr 1
17:00 Orkan Rzerzęczyce - Jura Niegowa 
17:00 Pilica Koniecpol - KS Kotowice 
17:00 Lot Konopiska - Olimpia Huta Stara 
17:00 LZS Mrzygłód - Sokół Olsztyn 
17:00 Kamienica Polska - Czarni Starcza

18-08-2019 - Kolejka nr 1
17:00 Sparta Szczekociny - Unia Masłońskie
Zobacz aktualną tabelę Klasy A gr. II

Jak myślicie które drużyny w tym sezonie zapewnią sobie awans do Okręgówki? Piszcie na naszym Facebook’owym profilu.

Źródło: własne

REKLAMA