[ZAPOWIEDŹ] PKO Ekstraklasa: Raków zagra z Wisłą Płock!

Udostępnij :
zapowiedz-ekstraklasa-wislaP

W sobotę 28 września o godzinie 15:00 w Bełchatowie Raków Częstochowa zmierzy się z Wisłą Płock w ramach 10 kolejki PKO Ekstraklasy. Do tej pory drużyny rozegrały po 9 spotkań. Czerwono-Niebiescy zgromadzili 9 punktów, wygrywając trzy spotkania. Podopieczni Marka Papszuna w pozostałych sześciu meczach schodzili z boiska pokonani. Cztery punkty więcej od Rakowa mają popularni […]

W sobotę 28 września o godzinie 15:00 w Bełchatowie Raków Częstochowa zmierzy się z Wisłą Płock w ramach 10 kolejki PKO Ekstraklasy.

Do tej pory drużyny rozegrały po 9 spotkań. Czerwono-Niebiescy zgromadzili 9 punktów, wygrywając trzy spotkania. Podopieczni Marka Papszuna w pozostałych sześciu meczach schodzili z boiska pokonani. Cztery punkty więcej od Rakowa mają popularni Nafciarze. Zawodnicy Wisły Płock zdobyli po 9 kolejkach 13 punktów, wygrywając cztery spotkania, jedno remisując, a także cztery razy schodzili z boiska pokonani.

W minionej kolejce Raków przegrał w Gliwicach z Mistrzem Polski – Piastem 2:1. Mimo, że Czerwono-Niebiescy prowadzili w tym meczu, to niestety nie zdołali dociągnąć korzystnego wyniku do końca spotkania.

W Płocku doszło natomiast do pojedynku, w którym zmierzyły się Wisły. Miejscowa drużyna okazała się lepsza od imienniczki z Krakowa, wygrywając 2:1.

Mecz Raków Częstochowa – Wisła Płock jako sędzia główny poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Listkiewicz oraz Arkadiusz Kamil Wójcik. Sędzią Technicznym będzie Paweł Malec. W wozie VAR czuwać będą Bartosz Frankowski oraz Marcin Boniek.

Spotkanie będzie transmitowane NA ŻYWO w sobotę od godziny 14:40 na kanale Canal+ Sport oraz nSport+.

Zobacz wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę PKO Ekstraklasy

Źródło: własne / 90minut.pl