REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] To już dziś Raków zmierzy się z Legią!

Udostępnij :
rks-cwks

Czy Raków wyeliminuje kolejnego po Lechu Poznań kandydata do zdobycia Pucharu Polski?

Lider Fortuna 1 Ligi – Raków Częstochowa podejmie dziś na Stadionie przy ul.Limanowskiego 83 w Częstochowie, aktualnego Mistrza Polski – Legię Warszawa. Spotkanie 1/4 Finału Pucharu Polski wzbudza w kibicach wiele emocji. Zainteresowanie tym meczem było tak ogromne, że bilety sprzedały się w niecałe 3 godziny! Możemy się więc spodziewać pełnego stadionu i niezwykle gorącego […]

Lider Fortuna 1 Ligi – Raków Częstochowa podejmie dziś na Stadionie przy ul.Limanowskiego 83 w Częstochowie, aktualnego Mistrza Polski – Legię Warszawa.

Pełne trybuny na meczu Pucharu Polski: Raków Częstochowa – Lech Poznań. Dziś powinno być podobnie!

Spotkanie 1/4 Finału Pucharu Polski wzbudza w kibicach wiele emocji. Zainteresowanie tym meczem było tak ogromne, że bilety sprzedały się w niecałe 3 godziny! Możemy się więc spodziewać pełnego stadionu i niezwykle gorącego dopingu.

Raków jest Liderem Fortuna 1 ligi i pewnie zmierza po awans do Lotto Ekstraklasy. Do zakończenia rozgrywek zostało 11 kolejek i w tym momencie Czerwono-Niebiescy mają aż 11 punktów przewagi nad drugim ŁKS-em Łódź.

Zobacz aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

Legia natomiast jest vice-liderem Lotto Ekstraklasy i do pierwszej Lechii Gdańsk traci zaledwie dwa punkty.

Oba zespoły w ostatnich ligowych spotkaniach wywalczyły komplet punktów. Raków wygrał w Katowicach z miejscowym GKS-em 0:3, a Wojskowi zwyciężyli w Gdynii z Arką 1:2.

Weź udział w wydarzeniu Raków – Legia na portalu Facebook.

W Czerwono-Niebieskich barwach występuje aktualnie dwóch byłych Legionistów. Są to bramkarz Jakub Szumski oraz pomocnik Miłosz Szczepański. W czasach gry Rakowa na najwyższym poziomie rozgrywek do drużyny z Łazienkowskiej odeszli ówczesny Reprezentant Polski – Paweł Skrzypek oraz Jacek Magiera, który przez wiele lat występował w barwach Legii jako zawodnik, następnie trener (prowadził Wojskowych m.in. w rozgrywkach Ligi Mistrzów).

Tak przedstawia się historia spotkań Rakowa z Legią na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Spotkanie poprowadzi sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka, asystować mu będą Krzysztof Myrmus i Bartłomiej Lekki. Sędzią technicznym będzie Piotr Lasyk, który prowadził spotkanie Pucharu Polski Raków-Lech. W wozie VAR pomagać będą Daniel Stefański oraz Marcin Boniek.

Bardzo dobrą informacją klub z Limanowskiego podzielił się z kibicami. Mianowicie Raków postanowił przedłużyć kontrakt z trenerem Markiem Papszunem! Ostatnio umowy przedłużyli również kapitan – Andrzej Niewulis oraz ulubieniec kibiców – Tomáš Petrášek.

Wejście na stadion będzie możliwe od godziny 16:00 Do waszej dyspozycji będą kołowroty, które znajdują się obok bramy numer 2 i 3 Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość! Zachęcamy i gorąco prosimy o przybywanie na Limanowskiego komunikacją miejską. Specjalnie dla Was uruchomione zostały dwa dodatkowe autobusy (https://bit.ly/2F4kkfv) Od godziny 16.30 na płycie głównej rozgrywany będzie mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa z rocznika 2011. Po zakończeniu spotkania chłopcy wyprowadzą na boisko swoich starszych idoli. W ramach rozgrzewki przed daniem głównym zachęcamy do kibicowania chłopcom w ich piłkarskiej potyczce! Zobacz gdzie wejść na stadion! / Źródło: facebook.com/RakowCzestochowa

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport – start o 17:45 

Źródło: własne / rksrakow.pl / 90minut.pl / facebook.com

REKLAMA
REKLAMA