-->

[ZAPOWIEDŹ] IV Liga: Wszystkie nasze drużyny grają na wyjazdach!

Udostępnij :
IMG_8322

Dobrze rozpoczęły sezon w IV Lidze Śląskiej gr. I drużyny z naszego regionu. Znicz Kłobuck zwyciężył z Ruchem Radzionków, a pozostałe nasze drużyny tj. Raków II Częstochowa oraz Polonia Poraj zremisowały swoje spotkania. [FOTO/WIDEO] Udana inauguracja Znicza Kłobuck! Za nami 1 kolejka IV Ligi! W najbliższy weekend „nasze” drużyny rozegrają mecze na wyjazdach. W sobotę […]

Dobrze rozpoczęły sezon w IV Lidze Śląskiej gr. I drużyny z naszego regionu. Znicz Kłobuck zwyciężył z Ruchem Radzionków, a pozostałe nasze drużyny tj. Raków II Częstochowa oraz Polonia Poraj zremisowały swoje spotkania.

[FOTO/WIDEO] Udana inauguracja Znicza Kłobuck! Za nami 1 kolejka IV Ligi!

W najbliższy weekend „nasze” drużyny rozegrają mecze na wyjazdach. W sobotę o godzinie 11:00 w Będzinie rezerwy Rakowa zmierzą się z RKS-em Grodziec.

O godzinie 17:00 w Dąbrowie Górniczej miejscowa Unia zagra z Polonią Poraj, a Znicz Kłobuck rozegra swoje spotkanie w Zawierciu z Wartą.

W pierwszej kolejce punkt zdobyła jedynie drużyna z Dąbrowy Górniczej, a RKS Grodziec oraz Warta Zawiercie poniosły porażki i zapewne będą chciały zdobyć pierwsze punkty w sezonie.

Zobacz terminarz 2 kolejki oraz aktualną tabelę IV Ligi Śląskiej gr. I 

Źródło: własne

REKLAMA