REKLAMA
REKLAMA

Zapraszamy na Kurs sędziowski!!!

Udostępnij :

Okręgowe Kolegium Sędziów Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkich zainteresowanych, kobiety i mężczyzn, do udziału w kursie sędziowskim. Pierwsze spotkanie -organizacyjne-  dla kandydatów na sędziego piłki nożnej odbędzie się 8 stycznia 2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CzOZPN przy ul. Kopernika 10/12 w Częstochowie. Zapisz się już teraz! MOŻESZ SĘDZIOWAĆ NIE REZYGNUJĄC Z […]

Okręgowe Kolegium Sędziów Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkich zainteresowanych, kobiety i mężczyzn, do udziału w kursie sędziowskim. Pierwsze spotkanie -organizacyjne-  dla kandydatów na sędziego piłki nożnej odbędzie się 8 stycznia 2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CzOZPN przy ul. Kopernika 10/12 w Częstochowie. Zapisz się już teraz!

MOŻESZ SĘDZIOWAĆ NIE REZYGNUJĄC Z GRY W KLUBIE !

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości!!

Zasady przyjęcia kandydatów: Sędzią piłki nożnej może zostać osoba, która spełnia następujące wymagania: – wiek: minimum 16 lat, – posiada wykształcenie średnie, bądź jest uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, – posiada dobrą ogólną sprawność fizyczną oraz sportową sylwetkę, – odznacza się nienaganną postawą etyczno-moralną i niekaralnością, – uzyska pozytywne wyniki z egzaminu teoretycznego i kondycyjnego.

Do zgłoszenia potrzebne będzie: – imię i nazwisko, – data urodzenia, – adres zamieszkania, – numer telefonu, – adres e-mail.

Zgłoszenie należy wysłać na adres: [email protected], tel. 502 313 708, lub osobiście w Sekretariacie CzOZPN ul. Kopernika 10/12 w Częstochowie.

Źródło: CzOZPN / ozpn.czest.pl

Autor: CzOZPN

REKLAMA