-->

Zostań trenerem Futsalu! Trwają zapisy na kurs trenerski FUTSAL C

Udostępnij :
DSCN5925

Śląski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs trenerski Futsal C.

Kurs trenerski FUTSAL C odbywać się będzie na obiektach Rekordu Bielsko-Biała, przy ulicy Startowej 13. Składać się będzie z trzech zjazdów: od 22 do 24 marca, od 26 do 28 kwietnia i 31 maja do 2 czerwca, kiedy to zaplanowana została kursokonferencja oraz z sesji egzaminacyjnej od 7 do 9 czerwca. Wykładowcami będą znakomicie znani […]

Kurs trenerski FUTSAL C odbywać się będzie na obiektach Rekordu Bielsko-Biała, przy ulicy Startowej 13. Składać się będzie z trzech zjazdów: od 22 do 24 marca, od 26 do 28 kwietnia i 31 maja do 2 czerwca, kiedy to zaplanowana została kursokonferencja oraz z sesji egzaminacyjnej od 7 do 9 czerwca.

Wykładowcami będą znakomicie znani w futsalowym środowisku: Andrea Bucciol, Klaudiusz Hirsch, Błażej Korczyński, Andrzej Szłapa, Piotr Szymura i Trener Edukator UEFA.

Wymogi dotyczące przyjęcia na kurs są następujące: zaświadczenia z sądu KRK, świadectwo ukończenia szkoły średniej, zdjęcie na platformie PZPN24, oświadczenie antykorupcyjne wygenerowane z systemu PZPN24, zaświadczenie lekarskie i kurs pierwszej pomocy.

Ilość osób uczestniczących w kursie jest ograniczona (32 osoby), a pozostało jeszcze 14 miejsc.

Aplikować można tylko poprzez portal PZPN24.

Źródło: slzpn.katowice.pl

REKLAMA