logo


Dołącz do nas !

Umiesz i lubisz pisać, interesujesz się regionalną piłką nożną? Lubisz rozmawiać z ludźmi ichcesz dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami? Jeśli tak - spróbuj swoich sił w roli redaktora serwisu astar.czest.pl!

Kogo poszukujemy

Do współpracy przy tworzeniu i promocji naszych przedsięwzięć zapraszamy wszystkich którzy potrafią pisać, jak i tych którzy swymi pomysłami i osobą wzbogacą serwis astar.czest.pl. Zapraszamy tekściarzy, fotografów i grafików, jak również wszystkich utalentowanych. Zapewniamy przyjazną atmosferę, współpracę z ciekawymi ludźmi oraz możliwość rozwoju własnych pasji i talentów.

Wymagania

Nie wymagamy dyplomów i doświadczenia na podobnych stanowiskach. Zespół redakcyjny portalu to przede wszystkim ludzie z pasją. Twoja kreatywność, pomysłowość i umiejętności dla nas to wystarczający powód do współpracy. Przyszły współpracownik powinien być gotowości do pracy nie przynoszącej na chwilę obecną żadnych korzyści finansowych.

W zamian oferujemy

Wszystkie artykuły, które ukazują się na łamach serwisu astar.czest.pl są oczywiście firmowane podpisem autora, tak więc jest to znakomita forma reklamy i promocji własnej osoby. Dodatkowo wyróżnienie osoby w dziale redakcyjnym stanowi świetną formę promocji i tworzenia wizerunku.
Redaktorom serwisu oferujemy nie tylko doskonałe możliwości promocji własnej osoby, ale i nowe możliwości i kontakty. Redaktor naszego serwisu czynnie uczestniczy w jego życiu, ma wpływ na decyzje dotyczące jego rozwoju.

Osoby zainteresowane stałą współpracą i stanowiskiem redaktora serwisu lub też redaktora działu prosimy o nadesłanie swojego zgłoszenia zawierającego m.in. Imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, cel współpracy oraz podstawowe informacje o sobie, które będą przydatne do określenia Twojego celu i zakresu współpracy z nami. Dodatkowo mile widziany będzie próbny tekst.

Jeżeli masz inny pomysł na współpracę z nami, z chęcią go poznamy!

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres [email protected] (w temacie prosimy wpisać WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA)

Jeśli więc chcesz rozwijać swoje pasje i umiejętności, tworzyć dzieło niezwykłe i oryginalne, uważasz, że Twoja kreatywność i pomysłowość mogą przyczynić się nie tylko do rozwoju idei medialnych serwisu astar.czest.pl, ale również do Twojego osobistego rozwoju - nie zwlekaj !

Redakcja astar.czest.pl