fbpx
piątek, 16 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Atrakcje dla kibiców na meczu Raków – Pogoń

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Już w najbliższą niedzielę, 8 marca, Raków Częstochowa zmierzy się na GIEKSA Arenie z Pogonią Szczecin. Na tę szczególną okazję, Dzień Kobiet, przygotowaliśmy dla naszych fanek niespodziankę. Zobaczcie pełną listę atrakcji dla kibiców przy okazji tego meczu.

Ósmy marca to nie tylko święto piłki nożnej, ale także Dzień Kobiet! Z tej okazji każda fanka przy wejściu na GIEKSA Arenę otrzyma od nas mały upominek. Chcemy, byście tego dnia poczuły się wyjątkowe!

 

W godzinach 11:45 – 12:15 na sektorze rodzinnym (sektor D) będzie czekał na Was jeden z Czerwono-Niebieskich, z którym będziecie mogli sobie zrobić zdjęcie i zdobyć autograf. O tym, który to będzie zawodnik, poinformujemy w niedzielę. Bądźcie czujni!

 

Tuż po pierwszym gwizdku na sektorze rodzinnym rozdamy kartki i kredki dla najmłodszych kibiców, którzy będą mogli wziąć udział w konkursie polegającym na narysowaniu ulubionego piłkarza lub trenera Rakowa. Prace zbierzemy przed końcem pierwszej połowy, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na klubowym profilu na Facebooku. Najlepsze rysunki nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz z ŁKS-em Łódź. Autor pracy, która najbardziej spodoba się naszym piłkarzom, będzie mógł odebrać nagrodę z rąk swojego idola z boiska!

 

Dla Waszych pociech mamy coś jeszcze! Na sektorze rodzinnym każdy z młodych kibiców będzie mógł skorzystać z malowania buziek i otrzymać balonik.

 

Od godziny 11:00 do końca spotkania między sektorami B i C (w rogu trybun), a także pod sektorem D ustawione będzie stoisko naszego sklepu. Przy okazji niedzielnego meczu w niższej cenie kupicie cały asortyment dla kobiet. Obowiązywała będzie także promocja: 20% zniżki na drugi kupiony produkt. 

 

W przerwie meczu odbędzie się quiz dla wszystkich czerwono-niebieskich fanek! Zabawę pod każdą z trybun poprowadzi spiker, a jako nagrodę czekają na Was klubowe gadżetów.

 

Między sektorami B oraz C, a także na sektorze D znajdziecie stoisko gastronomiczne, na którym kupicie m.in. kiełbasę (12 zł), herbatę i kawę (3 zł), napoje gazowane (6 zł), popcorn (6 zł) oraz piwo (7 zł).

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Drużyna, która zalicza renesans formy i walczy o ligowy byt. Przedstawiamy Hutnik Kraków

Skra Częstochowa :Kalendarz naszej drużyny w dalszym ciągu pęka w szwach, bowiem po środowej wyprawie do Ostródy, już w...
- Reklama -
- REKLAMA -