fbpx
środa, 14 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Ben Lederman na dłużej w Rakowie!

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


We wtorek, 30 czerwca, Klub skorzystał z klauzuli zapisanej w umowie Bena Ledermana i przedłużył kontrakt z 19-latkiem na kolejne cztery lata.

– Bardzo się cieszę, że zostanę w Rakowie na dłużej. Dobrze się czuję w drużynie, a przede wszystkim czuję, że się rozwijam. Mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będę stawał się jeszcze lepszym piłkarzem. Liczę, że swoimi umiejętnościami pomogę drużynie i wspólnie będziemy piąć się na sam szczyt – powiedział Ben.

 

– Jesteśmy zadowoleni z postępów, jakie poczynił Ben od momentu, kiedy trafił do naszego Klubu. Jego postawa zarówno jako sportowca, ale także jako człowieka jest dopasowana do etosu pracy przyświecającego ludziom zatrudnionym w Rakowie. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję, by skorzystać z zapisów zawartych w umowie, które umożliwiały nam przedłużenie kontraktu na kolejne 4 lata. Wierzymy, że w dalszym ciągu jesteśmy w stanie rozwijać Bena tak, aby osiągnął jak najwyższy poziom sportowy i uwolnił drzemiące w nim rezerwy, co będzie korzystne dla obu stron – dodał Paweł Tomczyk, kierownik scoutingu.

 

19-latek jest wychowankiem La Masii, szkółki FC Barcelony, w której trenował przez kilka lat. Potem przeniósł się do belgijskiego KAA Gent, gdzie występował w drużynach młodzieżowych. Dzięki posiadaniu polskiego paszportu, Ben jest traktowany w rozgrywkach PKO Ekstraklasy jako młodzieżowiec.

 

Nowy kontrakt Ledermana będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Po marzenia do Krakowa!

Raków Częstochowa już dzisiaj (14 kwietnia 20201) o 17:30 w półfinale rozgrywek Fortuna Puchar Polski zmierzy się z Cracovią Kraków!
- Reklama -
- REKLAMA -