Polecane Black Angels triumfatorem I Turnieju Dzikich Drużyn w Borownie!

[RELACJA/FOTO] Black Angels triumfatorem I Turnieju Dzikich Drużyn w Borownie!

-

Drużynę ,,Czarnych Aniołów” do zwycięstwa poprowadził najlepszy strzelec turnieju Grzegorz Kędzierski. W finale Black Angels pokonali Oldboys Kłomnice 4:0.
W meczu o trzecie miejsce Bismart zwyciężył z Notoriusami 3:1.
Kibice zgromadzeni w Niedzielny poranek na hali w Borownie mogli zobaczyć na parkiecie wielu młodych ambitnych zawodników drużyn z Częstochowy i okolic, a także ,,wyjadaczy” boisk z regionu Częstochowskiego.

Mecze grupowe:
Oldboys Kłomnice – No Name 3-2 (Franc M x2, Franc A ; Bodanka x2) 
Bismart - Astar Team 2-1 (Błędowski, Włodarczyk ; Synowiec)
Ziomeczki - Notorius 2-4 (Kiebdaj J, Kiebdaj K ; Kaczmarek x3, Magdziarz)
North Ham - Young Team 1-3 (Flak ; Turek, Lipnicki, Mendak)
No Name - Ziomeczki 1-4 (Kniejski ; Kiebdaj J x2, Kiebdaj K, Jarczok T)
Astar Team - North Ham 5-1 (Synowiec x2 ,Gołębiowski x3 ; Kowalik P)
Brygada Kryzys - Oldboys Kłomnice 0-7 (Ligocki A x2, Franc A, Franc M x3, Świąc Z)
Black Angels - Bismart 4-1 (Janta M, Koszownik P, Kędzierski G x2 ; Włodarczyk O)
Ziomeczki - Black Angels 6-0 (Kiebdaj J ,Kowalczyk T ,Kiedbaj K x2, Perliński M, Jarczok T)
North Ham - Black Angels 2-4 (Kowalik P x2 ; Kędzierski x2, Glin K, Koszownik P)
Notorius - No Name 1-1 (Magdziarz ; Kniejski P)
Young Team - Astar Team 1-3 (Mendak ; Gołębiowski R x2, Synowiec)
Brygada Kryzys - Notorius 3-4 (Soboniak M, Kasprzyk K x2 ; Magdziarz x3, Kaczmarek, Rybaniec A)
Black Angels - Young Team 7-2 (Kędzierski x 4, Koszownik, Glin, Błaszczyk ; Badura, Mendak)
Oldboys Kłomnice - Ziomeczki 0:0 
Bismart - North Ham 1-1 (Błędowski ; Flak)
Notorius - Oldboys Kłomnice 1-2 (Kaczmarek ; Franc A x2)
Young Team - Bismart 2-3 (Badura ,Turek ; Błędowski, Włodarczyk, Romanowski)
No Name – Brygada Kryzys 5:2 (Bodanka x3, Kniejskix2 ; Soboniak, Kostrzewa)
Astar Team - Black Angels 2:5 (Gołębiowski, Synowiec ; Glin, Janta, Kędzierski x2,Koszownik)

Półfinały:
Oldboys Kłomnice - Bismart 2-1 (Świąc, Franc ; Włodarczyk)
Notorius - Black Angels 2-2 k.2-3 (Kaczmarek, Gołda ; Kędzierski x2)

Mecz o 3 miejsce:
Notorius – Bismart 1-3 (Kaczmarek ; Włodarczyk, Błędowski, Turek)

Finał:
Black Angels - Oldboys Kłomnice 4-0 (Koszownik x2, Kędzierski x2)

Najlepszy Bramkarz – Franc Mateusz
Najlepszy Strzelec – Kędzierski Grzegorz
Najlepszy Zawodnik – Włodarczyk Oskar

Strzelcy:
16 – Kędzierski
7 – Kaczmarek
6 – Gołębiowski, Koszownik, Franc A
5 – Franc M, Bodanka, Włodarczyk, Magdziarz, Synowiec
4 – Błędowski, Kiebdaj J, Kniejski
3 – Kiebdaj K, Kowalik, Glin, Turek
2 – Flak, Jarczok, Ligocki, Świąć, Janta, Soboniak, Kasprzyk, Badura,
1 – Lipnicki, Mendak, Kowalczyk, Perliński, Rybaniec, Błaszczyk, Romanowski, Kostrzewa, Gołda

Składy drużyn uczestniczących w turnieju:
Bismart: Błędowski Daniel, Nurek Marcel, Romanowski Piotr, Włodarczyk Oskar.
No Name: Kniejski Przemysław, Rygalik Łukasz, Bodanka Adrian, Łągiewska Artur, Rolak Sławomir, Gawron Michał
Oldboys Kłomnice: Franc Mateusz, Franc Andrzej, Mucha Marek, Ligocki Adam, Frymus Jacek, Świąć Zbigniew
Brygada Kryzys: Bobel Jakub, Kasprzyk Kamil, Soboniak Marcin, Siuda Łukasz, Kostrzewa Sebastian
Young Team: Stelmach Filip, Mendak Szymon, Turek Szymon, Badura Sebastian, Lipnicki Jakub
Ziomeczki: Kowalczyk Tomasz, Jarczok Tomasz, Kiebdaj Jacek, Kiebdaj Konrad, Perliński Mateusz, Gieroń Piotr
North Ham: Służałek Mikołaj, Mysłek Mikołaj, Nienartowicz Nikodem, Jaśkowski Emil, Olszowy Rafał, Kowalik Patyk, Nienartowicz Daniel, Flak Sebastian, Piekarski Dawid
Black Angels: Glin Krzysztof, Janta Maciej, Kędzierski Grzegorz, Koszownik Paweł, Błaszczyk Mariusz, Szymczyk Tomasz
Notorius: Magdziarz Mateusz, Włodarek Michał, Głowacki Stefan, Gołda Mateusz, Rybaniec Antonii, Kaczmarek Mateusz
Astar Team: Kubik Oskar, Gołębiowski Radosław, Włodarek Jacek, Synowiec Kacper, Puchała Paweł, Klimas Michał

Źródło: własne

Skomentuj :
×