logo


Aktualności - Regionalne

Wystartowały rozgrywki w Klasach "A"

22 godziny temu

25 goli w pierwszej grupie i 22 gole w grupie drugiej - tyle ustrzelili zawodnicy w sobotnich meczach rozpoczynających sezon 2018/2019 w częstochowskich Klasach "A"."Okręgówka": Snajperski popis Tomasza Pasieki !

22 godziny temu

W sobotnich meczach częstochowskiej Klasy Okręgowej faworyci nie zawiedli i zgodnie wygrali swoje spotkania. Bohaterem meczu w Pankach był Tomasz Pasieka, który strzelił aż pięć bramek.IV Liga: MKS Myszków nadal bez punktów. Zwycięstwo Zielonych Żarki i remis Polonii Poraj

23 godziny temu

W trzeciej kolejce spotkań IV ligi gr. I śląskiej, która w całości została rozegrana w sobotę 18 sierpnia o godz. 17:00, z "naszych" drużyn tylko Zieloni Żarki zdobyli komplet punktów. Polonia Poraj zremisowała, a zespoły MKS-u Myszków i rezerw Rakowa zgodnie przegrały po 3:0.Trzecie zwycięstwo Rakowa w Fortuna 1 Lidze !

23 godziny temu

W rozegranym w sobotę 18 sierpnia meczu Fortuna 1 Ligi Raków Częstochowa pokonał na wyjeździe Chrobrego Głogów 1:0, a jedynego gola zdobył Karol Mondek.Rusza "Serie A"!

2 dni temu o 00:44

W weekend ruszają rozgrywki Klasy A. W tym sezonie 28 drużyn zostało podzielone na 2 grupy.Trzecia kolejka w "Okręgówce"

2 dni temu o 00:22

Kolejkę w Klasie Okręgowej otworzy mecz w Kamyku gdzie Pogoń zmierzy się z beniaminkiem z Huty Starej.IV Liga: 3 wyjazdy naszych drużyn !

2 dni temu o 00:05

W 3 kolejce IV Ligi Śląskiej grupy 3 z "naszych drużyn" tylko Zieloni Żarki zagrają na własnym stadionie, gdzie zmierzą się z Górnikiem Piaski.Ciężki wyjazd Rakowa !

2 dni temu o 23:44

Czerwono-Niebiescy wybierają się do Głogowa na mecz z Chrobrym. Czy Raków pójdzie za ciosem i zdobędzie znów komplet punktów?Kolejna wysoka porażka SKRY !

2 dni temu o 23:12

W piątkowy wieczór Skra Częstochowa mierzyła się w rozgrywkach II Ligi w Grudziądzu z miejscową Olimpią. Niestety "Skrzaki" znów wracają do Częstochowy "na tarczy" przyjmując kolejny raz 4 gole!IV Liga: Zwycięstwo, remis i 2 porażki "naszych" drużyn. Relacja: RKS Grodziec - Polonia Poraj

13 sie 2018 o 20:56

W sobotnie popołudnie 11 sierpnia 2018 wróciły rozgrywki 4-ligowe. Drużyna Polonii Poraj wybrała się w 1-wszej kolejce do Grodźca. Co ciekawe, drużynę gospodarzy prowadzi duet trenerów Kubisa, Gasik, którzy w zeszłym sezonie trenowali drużynę Polonii Poraj. W pozostałych spotkaniach "nasze" 2 drużyny poniosły porażki, jedna wróciła zwycięsko z wyjazdowego meczu.