fbpx
piątek, 16 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-Niebiescy w meczach reprezentacji [RAPORT]

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


13 października, we wtorek Łotwa rywalizowała w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA, a reprezentacje Grecji U-21 i Polski U-21 walczyły o awans na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku.

Łotysze przegrali po raz pierwszy w bieżącej kampanii Ligi Narodów UEFA. Po bardzo wyrównanym boju zawodnicy z Malty przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygrali 1:0. Vladislavs Gutkovskis spędził całe spotkanie na boisku.

 

Kamil Piątkowski rozegrał cały mecz w barwach reprezentacji Polski U-21 przeciwko Bułgari U-21. Pojedynek ten zakończył się remisem 1:1, a Polacy utrzymali pozycję wicelidera przed ostatnim spotkaniem eliminacyjnym, który zagrają z Łotwą. Szanse na awans z 1. miejsca już przepadły, ale podopieczni selekcjonera Czesława Michniewicza wciąż mają szanse na grę w barażach.

 

Kadra Grecji U-21 przegrała bardzo ważny mecz eliminacyjny z rówieśnikami z Chorwacji (0:1). Giannis Papanikolaou rozegrał pełne 90 minut i został ukarany żółtą kartką. Porażka w tym starciu poważnie utrudniła sytuację Greków w grupie i ich szanse na awans pozostają niewielkie.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Drużyna, która zalicza renesans formy i walczy o ligowy byt. Przedstawiamy Hutnik Kraków

Skra Częstochowa :Kalendarz naszej drużyny w dalszym ciągu pęka w szwach, bowiem po środowej wyprawie do Ostródy, już w...
- Reklama -
- REKLAMA -