fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #KORRCZ

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Przed nami 32. kolejka PKO Ekstraklasy, w której podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się w Kielcach z Koroną. Początek spotkania we wtorek o godzinie 18:00. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja kartkowo-zdrowotna w naszej drużynie.

Do treningów z drużyną wrócili Daniel Bartl i Jarosław Jach. Na problemy ze ścięgnem Achillesa cały czas narzeka Marko Poletanović.

Andrzej Niewulis, który narzekał na uraz kolana, trenuje indywidualnie. Trwa rehablitacja Miłosza Szczepańskiego, który 18 maja przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła. Pomocnik Czerwono-Niebieskich ciężko pracuje, by wrócić do pełnej sprawności.

Pozostali zawodnicy z kadry pierwszej drużyny są do dyspozycji trenera Marka Papszuna i trenują na sto procent swoich możliwości.  

Do meczu z Koroną Kielce nie przystąpi Felicio Brown Forbes. Wynika to z umowy transferowej zawartej między Klubami. 
Do kadry wraca Tomáš Petrášek, który w meczu z Wisłą Kraków nie wystapił z powodu ośmiu żółtych kartek. Sebastian Musiolik przystąpi do starcia z Koroną z trzema żółtymi kartkami na koncie. W przypadku otrzymania napomnienia, nasz napastnik nie będzie mógł wystąpić w piątkowym spotkaniu z Arką Gdynia. 

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -