fbpx
sobota, 27 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Patryk Kun: to był mecz pełen walki

Patryk Kun: to był mecz pełen walkiPo wygranym meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała porozmawialiśmy z Patrykiem Kunem. Zapraszamy do...

Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZWIS

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Przed niedzielnym pojedynkiem z Wisłą Kraków, tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Mecz odbędzie się o godzinie 17:30 na GIEKSA Arenie w Bełchatowie.

Piotr Malinowski ma naciągnięte więzadło przyśrodkowe w kolanie (MCL). W przyszłym tygodniu  „Malina” powinien rozpocząć indywidualne treningi.

 

Pozostali zawodnicy oprócz Miłosza Szczepańskiego, który przechodzi rehabilitację  po przebytej kontuzji (uszkodzone więzadło), są gotowi do gry i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Marka Papszuna.

 

Z trzema żółtymi kartkami do starcia ze Wisłą Kraków przystąpią Tomas Petrasek i Maciej Wilusz. W przypadku otrzymania napomnienia przez któregoś z naszych obrońców, nie będą oni mogli wystąpić w kolejnym meczu ligowym.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Mecz Raków – Podbeskidzie w liczbach [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Podbeskidziem Bielsko - Biała przebiegli łącznie 113,76 km. Największy dystans w...
- Reklama -
- REKLAMA -