fbpx
środa, 3 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZZAG

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Przed nami 30. kolejka PKO Ekstraklasy, w której podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na GIEKSA Arenie z Zagłębiem Lubin. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 18.00. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja kartkowo-zdrowotna w naszej drużynie.

Trwa rehablitacja Miłosza Szczepańskiego, który 18 maja przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła. Pomocnik Czerwono-Niebieskich ciężko pracuje, by wrócić do pełnej sprawności. Na uraz kolana narzeka obrońca Andrzej Niewulis. W przyszłym tygodniu Niewul powinien być gotowy, by rozpocząć treningi indywidualne. Pozostali zawodnicy z kadry pierwszej drużyny są do dyspozycji trenera Marka Papszuna i trenują na sto procent swoich możliwości.

Do niedzielnego spotkania z trzema żółtymi kartkami na koncie przystępuje Sebastian Musiolik. Siedem żółtych kartek ma na swoim koncie Tomas Petrasek. W przypadku otrzymania napomnienia, zawodnicy Ci nie będą mogli wystąpić w pierwszym meczu rundy finałowej.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Magazyn skrótów 2 ligi PZPN – 19 kolejka

Skra Częstochowa :Po dwumiesięcznej przerwie zawodnicy Klubów  2 ligi wrócili na murawy. Walka na boiskach w Elblągu,  Grudziądzu, Katowicach,...
- Reklama -
- REKLAMA -